Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Milan Belica SMER - SD
78,31%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
21,69%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Milan Belica SMER - SD
65,43%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
17,28%
Peter Oremus NEKA
13,58%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
1,23%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
1,23%
Viliam Mokraň KĽS
1,23%
Robert Dick MS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vladislav Borík, SOĽ
41 hlasov
2
Marián Radošovský, KDH, SMER - SD
28 hlasov
3
Ladislav Stodola, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
23 hlasov
4
Ján Greššo, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
18 hlasov
5
Juraj Horváth, KDH, SMER - SD
15 hlasov
6
Róbert Bakyta, KDH, SMER - SD
15 hlasov
7
Helena Kováčová, KDH, SMER - SD
13 hlasov
8
Juraj Buzinkai, KDH, SMER - SD
13 hlasov
9
Miloš Dovičovič, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
12 hlasov
10
Ján Vančo, KDH, SMER - SD
12 hlasov
11
Miloslav Hatala, KDH, SMER - SD
10 hlasov
12
Eva Antošová, SNS
8 hlasov
13
Renáta Kolenčíková, KDH, SMER - SD
8 hlasov
14
Lýdia Forrová, ĽS-HZDS
8 hlasov
15
Peter Oremus, NEKA
8 hlasov
16
Marcel Polička, KDH, SMER - SD
8 hlasov
17
Tibor Tóth, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
18
Anna Šmehilová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
19
Ján Kovarčík, ĽS-HZDS
7 hlasov
20
Pavol Meňky, KDH, SMER - SD
7 hlasov
21
Pavol Dávid, SMS
6 hlasov
22
Miloslav Krajčík, KDH, SMER - SD
5 hlasov
23
Martin Nemky, KDH, SMER - SD
5 hlasov
24
Ivan Habiňák, SNS
4 hlasov
25
Eduard Kolesár, ASV
4 hlasov
26
Lenka Slováčiková, NaS - ns
4 hlasov
27
Juraj Moravčík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
28
Radoslav Pavelka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
29
Marta Miklošková, KDS
4 hlasov
30
Jaroslav Burda, NÁŠ KRAJ
4 hlasov
31
Milena Candráková, KSS
3 hlasov
32
Martin Darnady, Zmena zdola, DÚ
3 hlasov
33
Mária Jaleczová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
34
Jozef Čapla, SNS
3 hlasov
35
Stanislav Kováč, Zmena zdola, DÚ
3 hlasov
36
Vladimír Špánik, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
37
Róbert Balkó, SMK-MKP
3 hlasov
38
Miloslav Slováčik, NaS - ns
3 hlasov
39
Pavol Otepka, ASV
3 hlasov
40
Stanislav Michalík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
41
Anna Čagalová, SNS
3 hlasov
42
Norbert Kročan, KDH, SMER - SD
3 hlasov
43
Oľga Froncová, SNS
2 hlasov
44
Anton Žikla, KSS
2 hlasov
45
Ondrej Ňorba, KSS
2 hlasov
46
Ján Kollár, KSS
2 hlasov
47
Ivana Matušková, SMS
2 hlasov
48
Ivan Michna, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
49
Jozef Weber, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
50
Miloslav Horka, SNS
2 hlasov
51
Štefan Valašek, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
52
Milan Greguš, SNS
1 hlasov
53
Viliam Mokraň, KĽS
1 hlasov
54
Martin Mikuláš, SNS
1 hlasov
55
Stanislav Hamar, SNS
1 hlasov
56
Jozef Šiška, KSS
1 hlasov
57
Dušan Janek, KSS
1 hlasov
58
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
59
Pavol Leštinský, KSS
1 hlasov
60
Jaroslav Lopata, KSS
1 hlasov
61
Rozália Somorčíková, SMK-MKP
62
Vladimír Lauko, SNS
63
Juraj Uhrín, SĽS
64
Peter Spišiak, NaS - ns
65
Andrea Samková, KĽS
66
Ladislav Prešinský, NEKA
67
Oľga Otrasová, KSS
68
Miroslav Šín, Zmena zdola, DÚ
69
Miroslav Martinec, ĽS-HZDS
70
Jaroslav Lörinčík, KSS
71
Milan Chalachan, SMS
72
Juraj Gajdoš, SNS
73
Miroslav Timko, KSS

Volebná účasť

28,88
%
2017 1. kolo
15,21
%
2013 2. kolo
15,76
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,88%
2013 2. kolo 15,21%
2013 1. kolo 15,76%