Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
47,06%
Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
35,29%
Igor Ryban NEKA
11,76%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko
2,94%
Juraj Pavlovič KSS
2,94%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Dobeš, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
12 hlasov
2
Ladislav Štefanec, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
11 hlasov
3
Igor Choma, SMER - SD
10 hlasov
4
Martin Kapitulík, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
5
Martin Babčan, NEKA
6 hlasov
6
Jozef Štrba, SMER - SD
6 hlasov
7
Ľubomír Sečkár, SMER - SD
6 hlasov
8
Andrej Sočuvka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
6 hlasov
9
Soňa Miháliková, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
6 hlasov
10
Juraj Popluhár, SMER - SD
5 hlasov
11
Andrej Filip, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
12
Patrik Groma, NEKA
5 hlasov
13
Jana Rojková, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
14
Rastislav Ďuriník, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
15
Jozef Badžgoň, OKS, NOVA
4 hlasov
16
Martin Barčík, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
17
Ľubomír Bažík, OKS, NOVA
4 hlasov
18
Jaroslav Dvorský, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
19
Michal Smolka, SNS
4 hlasov
20
Pavel Pavlásek, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
21
Jozef Machyna, SMER - SD
4 hlasov
22
Jaroslav Pecho, SNS
4 hlasov
23
Igor Liška, SMER - SD
4 hlasov
24
Milan Laurenčík, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
25
Peter Ničík, OKS, NOVA
3 hlasov
26
Štefan Zelník, SNS
3 hlasov
27
Branislav Bačík, SMER - SD
3 hlasov
28
Mariana Bohačiaková, SNS
3 hlasov
29
Daniel Klačko, SNS
3 hlasov
30
Monika Dimitriadu, OKS, NOVA
3 hlasov
31
Juraj Marko, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
32
Robert Ficek, SMER - SD
3 hlasov
33
Rudolf Michalec, SMER - SD
2 hlasov
34
Jozef Juriš, NEKA
2 hlasov
35
Monika Kavecká, NEKA
2 hlasov
36
Pavol Čorba, SMER - SD
2 hlasov
37
Peter Miškus, EDS
2 hlasov
38
Marian Hurík, OKS, NOVA
2 hlasov
39
Anton Trnovec, SMER - SD
2 hlasov
40
Viliam Turský, SNS
2 hlasov
41
Juraj Hamaj, NEKA
1 hlasov
42
Anton Štefko, SNS
1 hlasov
43
Peter Hroško, PD
1 hlasov
44
Milan Turčan, NEKA
1 hlasov
45
Peter Tarábek, SNS
1 hlasov
46
Mária Sluková, MS
1 hlasov
47
Ľubomír Ryant, SNS
1 hlasov
48
Dana Veveričíková, SNS
1 hlasov
49
Emil Rafaj, SNS
1 hlasov
50
Milan Mrázik, 99%
1 hlasov
51
Milan Gavlák, ĽS-HZDS
1 hlasov
52
Vladimír Droppa, KSS
53
Jaroslav Pechočiak, KSS
54
Juraj Petráš, OKS, NOVA
55
Roman Repa, NEKA
56
Vladimír Sadloň, SNS
57
Martin Seč, NEKA
58
Boris Schubert, NEKA
59
Štefan Svetko, NEKA
60
František Štefánik, KSS
61
Vladislava Uhliariková, NP
62
Jozef Papán, SMER - SD
63
Marian Orieščik, KSS
64
Marek Heinrich, NEKA
65
Slavomíra Brezovská, SMER - SD
66
Pavol Škorík, SĽS
67
Ján Ďuriš, NEKA
68
Martin Hanuliak, NEKA
69
Róbert Kašša, NEKA
70
Ivan Koterba, 99%
71
Peter Mesároš, EDS
72
Dušan Štadáni, NEKA
73
Štefan Muchy, KSS
74
Peter Vajda, NEKA

Volebná účasť

25,00
%
2017 1. kolo
11,60
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,00%
2013 1. kolo 11,60%