vyberte rok
Veľká Čausaokres Prievidza

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
48,11%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
18,87%
Štefan Škultéty NEKA
13,21%
Petra Hajšelová Sme rodina
8,49%
Igor Valko NP
5,66%
Ferdinand Vavrík NEKA
4,72%
Nora Pániková SZS
0,94%

Volebná účasť

26,68
%
2017 1. kolo
21,79
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,68%
2013 1. kolo 21,79%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tibor Čičmanec, NEKA
77 hlasov
2
Ladislav Procházka, NEKA
42 hlasov
3
Eleonóra Porubcová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
4
Jana Matiašková, NEKA
23 hlasov
5
Vojtech Čičmanec, NEKA
21 hlasov
6
Miroslav Procháska, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
7
Jozef Stopka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
18 hlasov
8
Michal Ďureje, NEKA
17 hlasov
9
Štefan Mjartan, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
17 hlasov
10
Miroslav Žiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
11
Richard Takáč, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
16 hlasov
12
Viera Beňová, NEKA
15 hlasov
13
Peter Oulehle, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
14
Branislav Gigac, NEKA
13 hlasov
15
Tomáš Tines, NEKA
13 hlasov
16
Mária Šramková, NEKA
13 hlasov
17
Sylvia Chrenková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
18
Tomáš Kozák, NEKA
13 hlasov
19
Andrej Kmotorka, NEKA
13 hlasov
20
Dušan Ďuriš, NEKA
11 hlasov
21
František Tám, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
11 hlasov
22
Miroslav Dzina, NEKA
10 hlasov
23
Miroslav Rajčo, NEKA
10 hlasov
24
Jozef Franek, NEKA
9 hlasov
25
Radko Gavliak, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
9 hlasov
26
Petra Hajšelová, SME RODINA - Boris Kollár
9 hlasov
27
Mohamed Hemza, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
9 hlasov
28
Ján Sagan, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
29
Jana Michaličková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
30
Ivan Vaňo, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
8 hlasov
31
Pavol Caňo, NEKA
8 hlasov
32
Anna Matuláková, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
33
Mária Žofčinová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
34
Anton Vrecko, NEKA
7 hlasov
35
Milan Tercha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
36
Emil Divéky, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
37
Martin Greschner, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
38
Ján Mokrý, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
39
Martin Šujan, NEKA
7 hlasov
40
František Včelík, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
41
Martin Uríček, NEKA
6 hlasov
42
Tamara Teslíková, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
43
Jozef Otto, NEKA
6 hlasov
44
Martin Drozd, NEKA
6 hlasov
45
Miroslav Kňaz, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
46
Jozef Fábry, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
47
Branislav Krpelan, NEKA
5 hlasov
48
Eduard Prilinský, NEKA
5 hlasov
49
Ján Onduš, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
50
Viera Hurtišová, KSS
4 hlasov
51
Tomáš Grešner, NEKA
4 hlasov
52
Silvia Siváková Nemcová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
4 hlasov
53
Richard Steinemann, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
54
Alojz Vlčko, NEKA
4 hlasov
55
Ingrid Majdová, KSS
3 hlasov
56
Milan Gáplovský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
57
Karol Herceg, KSS
2 hlasov
58
Ľubomír Dzurák, NEKA
2 hlasov
59
Martin Sigotský, NÁRODNÁ KOALÍCIA
2 hlasov
60
Róbert Hekl, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
61
Marián Mittaš, KSS
1 hlasov
62
Pavol Michalovič, DOMA DOBRE
1 hlasov
63
Andrej Sikora, KSS
64
Ján Madžo, DOMA DOBRE
65
Ján Králik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
66
Ivan Hrubina, NÁRODNÁ KOALÍCIA
67
Miloš Cúcik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
68
Igor Sojka, KSS