Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
38,46%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
33,33%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
10,26%
Peter Palko KSS
7,69%
Ľubomír Žabár NEKA
5,13%
Marián Herdel NEKA
5,13%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľudovít Vojtko, SNS
27 hlasov
2
Katarína Macháčková, NEKA
24 hlasov
3
Dana Melišková, NEKA
17 hlasov
4
Ivana Hromádková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
16 hlasov
5
Jozef Stopka, SMER - SD
15 hlasov
6
Milan Dérer, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
15 hlasov
7
Vojtech Čičmanec, NEKA
14 hlasov
8
Mohamed Hemza, SMER - SD
14 hlasov
9
Štefan Mjartan, SMER - SD
13 hlasov
10
Miroslav Žiak, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
12 hlasov
11
Richard Takáč, SMER - SD
12 hlasov
12
Eleonóra Porubcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
11 hlasov
13
Dušan Ďuriš, SMER - SD
11 hlasov
14
Martin Lukačovič, SMER - SD
11 hlasov
15
František Tám, SMER - SD
10 hlasov
16
Jozef Balčirák, NEKA
10 hlasov
17
Tomáš Kozák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
10 hlasov
18
Štefan Gaman, SMER - SD
10 hlasov
19
Ján Bodnár, SMER - SD
10 hlasov
20
Ivan Vaňo, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
9 hlasov
21
Viliam Kurbel, NEKA
9 hlasov
22
Róbert Frimmel, NEKA
8 hlasov
23
Vladimíra Ďuračková, NEKA
8 hlasov
24
Ján Cipov, SMER - SD
8 hlasov
25
Anna Záborská, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
8 hlasov
26
Viera Beňová, NEKA
8 hlasov
27
Petra Kobetičová, NEKA
7 hlasov
28
Ľuboš Maxina, NEKA
7 hlasov
29
Miloš Cúcik, NEKA
6 hlasov
30
Jana Červienková, NEKA
6 hlasov
31
Marek Daniš, ĽS-HZDS
6 hlasov
32
Vojtech Bartoš, NEKA
6 hlasov
33
Róbert Hekl, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
6 hlasov
34
Dušan Šimka, NEKA
6 hlasov
35
Peter Juríček, NEKA
6 hlasov
36
Róbert Štrbák, ĽS-HZDS
5 hlasov
37
Andrej Plachý, KSS
5 hlasov
38
Silvia Siváková Nemcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
5 hlasov
39
Jozef Vrábeľ, NEKA
5 hlasov
40
Jaroslav Hanzel, NEKA
5 hlasov
41
Patrícia Grófová, NEKA
5 hlasov
42
Ján Dobrovodský, NEKA
5 hlasov
43
Miroslav Valach, KSS
5 hlasov
44
Vladimír Petráš, SNS
4 hlasov
45
Mária Luprichová, SNS
4 hlasov
46
Adriána Svitková, SMS
4 hlasov
47
Jozef Vážny, ĽS-HZDS
4 hlasov
48
Roman Hlaváč, NEKA
4 hlasov
49
Vladimír Buzalka, NEKA
4 hlasov
50
Anton Špeťko, NEKA
4 hlasov
51
Helena Dadíková, NEKA
4 hlasov
52
Ján Belanský, NEKA
4 hlasov
53
Jozef Meluš, NEKA
3 hlasov
54
Marek Michalovič, NEKA
3 hlasov
55
Marián Mikula, KSS
3 hlasov
56
Jozef Škadra, SNS
3 hlasov
57
Miroslav Samiec, KSS
2 hlasov
58
Gabriel Šimko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
2 hlasov
59
Viera Masaryková, NEKA
2 hlasov
60
Ján Mokrý, SNS
2 hlasov
61
Branislav Ondruška, SNS
2 hlasov
62
Boris Borovica, SNS
2 hlasov
63
Augustín Jozef Lang, SNS
1 hlasov
64
Emil Divéky, SNS
1 hlasov
65
Jaroslav Daniš, DOST
1 hlasov
66
Zuzana Kútna, SMS
1 hlasov
67
Milan Bureš, KSS
1 hlasov
68
Jozef Zubák, DOST
69
Štefan Škríp, SNS
70
Anton Turčan, KSS

Volebná účasť

26,68
%
2017 1. kolo
21,79
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,68%
2013 1. kolo 21,79%