Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SMER - SD, Hlas - sociálna...
62,96%
Peter Máťoš KDH, SaS, OKS, DOBRÁ VOĽBA a...
20,00%
Adrián Mikuš NEKA
13,33%
Miroslav Magdech REPUBLIKA
2,96%
Anton Kysel ĽS Naše Slovensko
0,74%
Marian Kňažko Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ladislav Procházka, NEKA
44 hlasov
2
Jozef Stopka, SMER - SD, Hlas - sociálna...
37 hlasov
3
Richard Takáč, SMER - SD, Hlas - sociálna...
33 hlasov
4
Petra Hajšelová, SMER - SD, Hlas - sociálna...
32 hlasov
5
Zuzana Baková, SMER - SD, Hlas - sociálna...
30 hlasov
6
Silvia Grúberová, NEKA
27 hlasov
7
Eleonóra Porubcová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
25 hlasov
8
Ladislav Smatana, NEKA
24 hlasov
9
Michal Ďureje, NEKA
22 hlasov
10
Ľuboš Jelačič, NEKA
21 hlasov
11
Peter Oulehle, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
18 hlasov
12
Martin Drozd, NEKA
16 hlasov
13
Viera Beňová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
15 hlasov
14
Michal Dobiš, NEKA
15 hlasov
15
Miroslav Žiak, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
15 hlasov
16
Dominika Vážna, SMER - SD, Hlas - sociálna...
15 hlasov
17
Ján Daňo, SMER - SD, Hlas - sociálna...
14 hlasov
18
Tomáš Tines, NEKA
14 hlasov
19
Dušan Šimka, NEKA
14 hlasov
20
Radoslav Iždinský, NEKA
13 hlasov
21
Ivor Husár, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
12 hlasov
22
František Tám, SMER - SD, Hlas - sociálna...
12 hlasov
23
Katarína Svobodová, NEKA
11 hlasov
24
Ivan Porubec, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
11 hlasov
25
Michal Gogola, SMER - SD, Hlas - sociálna...
11 hlasov
26
Helena Dadíková, NEKA
11 hlasov
27
Viera Mrázová, NEKA
10 hlasov
28
Boris Vanek, SMER - SD, Hlas - sociálna...
10 hlasov
29
Peter Švajlenka, Slovenský PATRIOT
9 hlasov
30
Emil Divéky, SMER - SD, Hlas - sociálna...
9 hlasov
31
Zuzana Hujsiová, NEKA
9 hlasov
32
Mária Šramková, NEKA
8 hlasov
33
Ľuboš Žiško, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
8 hlasov
34
Tomáš Šujan, NEKA
8 hlasov
35
Natália Svítková, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
8 hlasov
36
Monika Pekárová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
8 hlasov
37
Juraj Leporis, NEKA
8 hlasov
38
Ján Kuchárik, REPUBLIKA
8 hlasov
39
Silvia Bošnovičová, NEKA
8 hlasov
40
Branislav Ondruška, DOMOV-NS
7 hlasov
41
Marek Mokrý, Progresívne Slovensko
7 hlasov
42
Tibor Šovčík, Slovenské Hnutie Obrody
7 hlasov
43
Marek Borik, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
6 hlasov
44
Miroslav Ertel, DS
5 hlasov
45
Marta Gaplovská, Hnutie ONÁS
5 hlasov
46
Ambróz Jamriško, NEKA
5 hlasov
47
Róbert Hekl, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
5 hlasov
48
Eva Hodásová, KSS
4 hlasov
49
Radoslav Škraban, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
4 hlasov
50
Vladimír Revický, REPUBLIKA
4 hlasov
51
Alojz Vlčko, NEKA
4 hlasov
52
Michaela Brunclíková, NEKA
3 hlasov
53
Juraj Gordan, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
3 hlasov
54
Dana Škrabáková, Hnutie ONÁS
2 hlasov
55
Igor Sojka, KSS
2 hlasov
56
Katarína Ivaničová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
2 hlasov
57
Jozef Meluš, Slovenské Hnutie Obrody
2 hlasov
58
Branislav Doboš, REPUBLIKA
1 hlasov
59
Radovan Mišeje, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
60
Andrea Filt, DS

Volebná účasť

39,26 %

Historický vývoj

29.10. 2022 39,26 %
04.11. 2017 1. kolo 26,68 %
09.11. 2013 1. kolo 21,79 %