vyberte rok
Veľatyokres Trebišov

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
49,45%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
32,97%
Róbert Bačinský NEKA
3,85%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
3,30%
Štefan Surmánek ĽSNS
2,75%
Jozef Bobík NEKA
2,20%
Oliver Petrík JĽSS
1,65%
Rudolf Botka NP
1,10%
Jozef Červenák RIS
1,10%
Adam Šepetka NAJ
1,10%
Vladislav Stanko NEKA
0,55%
Jaroslav Džunko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Ján Struk SMS
Jarmila Tkáčová SNS

Volebná účasť

27,35
%
2017 1. kolo
10,30
%
2013 2. kolo
16,68
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,35%
2013 2. kolo 10,3%
2013 1. kolo 16,68%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marek Čižmár, NEKA
113 hlasov
2
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
53 hlasov
3
Peter Bielek, SNS
30 hlasov
4
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
5
Július Hajdu, SMER-SD
29 hlasov
6
Jana Mondiková, SMER-SD
27 hlasov
7
Róbert Puci, SMER-SD
26 hlasov
8
Rastislav Petrovič, SMER-SD
25 hlasov
9
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
10
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
21 hlasov
11
Tichomír Kačo, ŠKV
21 hlasov
12
Karol Pataky, MOST - HÍD
17 hlasov
13
Gabriel Garanič, NEKA
17 hlasov
14
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
15
Štefan Duč, NEKA
15 hlasov
16
Martin Galgoczy, NEKA
15 hlasov
17
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
18
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
19
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
13 hlasov
20
Peter Bačkovský, ŠKV
12 hlasov
21
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
12 hlasov
22
Peter Rico, MOST - HÍD
11 hlasov
23
Jozef Gamrát, NEKA
11 hlasov
24
Slavomír Illeš, NEKA
11 hlasov
25
Gejza Sačko, MOST - HÍD
11 hlasov
26
Michaela Ducárová, ŠKV
10 hlasov
27
Peter Figeľ, DS
9 hlasov
28
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
29
Libuša Babuľaková, ŠKV
9 hlasov
30
Radoslav Rendeš, ŠKV
8 hlasov
31
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
32
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
33
Antónia Hrabská, ŠKV
7 hlasov
34
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
35
Zoltán Mento, NEKA
6 hlasov
36
Michal Magnes, SNS
6 hlasov
37
Katarína Kasardová, KSS
6 hlasov
38
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
39
Marián Vanci, ŠKV
6 hlasov
40
Jozef Želinský, MOST - HÍD
5 hlasov
41
Ján Seman, ŠANCA
5 hlasov
42
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
43
Jozef Horváth, MOST - HÍD
4 hlasov
44
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
45
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
46
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
47
Milan Malý, KSS
3 hlasov
48
Edina Kocsisová, NEKA
3 hlasov
49
Marta Hrobová, ÚSVIT
3 hlasov
50
Adrian Haraszti, NAJ
3 hlasov
51
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
52
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
53
Gustáv Liszkai, SMER-SD
2 hlasov
54
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
55
Csilla Bálintová, SMK-MKP
2 hlasov
56
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
57
Csaba Furik, SMK-MKP
1 hlasov
58
Ján Juhász, MOST - HÍD
1 hlasov
59
Štefan Kandráč, NP
1 hlasov
60
Alexander Kis-Géczi, NAJ
1 hlasov
61
Iveta Solomonová, KSS
1 hlasov
62
István Takács, SMK-MKP
1 hlasov
63
József Kopasz, SMK-MKP
64
Viktor Palko, MOST - HÍD
65
Zoltán Ilko, SMK-MKP
66
Peter Pandy, MOST - HÍD
67
Tibor Sáradi, SMK-MKP
68
Terézia Stanková, NEKA
69
Dionýz Szabó, ŠKV