Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
60,81%
Rudolf Bauer KDS
39,19%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
52,78%
Rudolf Bauer KDS
26,85%
Dominika Palaščáková NOVA
5,56%
Jozef Holečko NEKA
3,70%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
2,78%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,78%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
2,78%
Jaroslav Džunko NEKA
1,85%
Lukáš Sisák KSS
0,93%
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miroslav Tóth, SMER - SD
45 hlasov
2
Marek Čižmár, NEKA
44 hlasov
3
Štefan Duč, NEKA
36 hlasov
4
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
33 hlasov
5
Juraj Sobek, SMER - SD
33 hlasov
6
Štefan Tatranský, KSS
31 hlasov
7
Juliana Pašková, NEKA
24 hlasov
8
Marián Kolesár, NEKA
22 hlasov
9
Jana Mondiková, SMER - SD
20 hlasov
10
Vladimír Dvorový, SMER - SD
18 hlasov
11
Róbert Puci, SMER - SD
17 hlasov
12
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
13
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
12 hlasov
14
Rastislav Petrovič, SMER - SD
12 hlasov
15
Jozef Horváth, SMER - SD
12 hlasov
16
Magdaléna Haburová, NEKA
12 hlasov
17
Martin Begala, NEKA
11 hlasov
18
Gejza Gore, NEKA
10 hlasov
19
Ladislav Bodnár, NEKA
10 hlasov
20
Jaroslav Soták, NEKA
9 hlasov
21
Ľubomír Bulla, NEKA
9 hlasov
22
Ladislav Szilágyi, SaS
7 hlasov
23
Juraj Selecký, NEKA
7 hlasov
24
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
25
Tichomír Kačo, NEKA
7 hlasov
26
Zlatica Čeplíková, NEKA
7 hlasov
27
Martin Galgoczy, NEKA
7 hlasov
28
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
29
Ľubomír Princík, NEKA
6 hlasov
30
Robert Engel, NEKA
6 hlasov
31
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
6 hlasov
32
Iveta Kohanová, NEKA
6 hlasov
33
František Tomko, NEKA
6 hlasov
34
Miloš Ferko, NOVA
5 hlasov
35
Vladimír Juroš, MS
5 hlasov
36
Michaela Kapustníková, NOVA
5 hlasov
37
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
5 hlasov
38
Tibor Jánošík, NOVA
4 hlasov
39
Terézia Kačová, NOVA
3 hlasov
40
Edita Anthony, SaS
3 hlasov
41
Miloš Kubica, NEKA
3 hlasov
42
Ján Tomáš, NEKA
3 hlasov
43
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
44
Jaroslav Konečný, NEKA
2 hlasov
45
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
46
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
47
Ľudovít Tóth, SĽS
2 hlasov
48
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
49
Peter Figeľ, DS
1 hlasov
50
Matúš Hada, KĽS
1 hlasov
51
Katarína Mischurová, NEKA
1 hlasov
52
Pavel Szijjártó, SĽS
1 hlasov
53
Ján Lukáč, SMS
1 hlasov
54
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
1 hlasov
55
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
56
Andrej Kocák, MS
1 hlasov
57
Aneta Horváthová, EDS
1 hlasov
58
Peter Pető, NEKA
59
Mária Szuperák, SMK-MKP
60
Csaba Furik, SMK-MKP
61
László Farkas, SMK-MKP
62
Mikuláš Balog, EDS
63
Igor Balog, SRÚS
64
Ladislav Illés, SMK-MKP
65
František Kolbaský, ÚSVIT
66
József Kopasz, SMK-MKP
67
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH

Volebná účasť

27,35
%
2017 1. kolo
10,30
%
2013 2. kolo
16,68
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,35%
2013 2. kolo 10,30%
2013 1. kolo 16,68%