Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
47,48%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
15,72%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
10,69%
Jozef Mihalčin SĽS
9,43%
Štefan Straka KSS
8,18%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
2,83%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
2,83%
Anton Korba NEKA
1,57%
Dorota Bujňáková NP
1,26%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miroslav Kaliaš, SRK
137 hlasov
2
Alfonz Kaliaš, SRÚS
126 hlasov
3
Marek Cerula, SNS
118 hlasov
4
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
89 hlasov
5
Paulína Sopková, NaS - ns
83 hlasov
6
Ján Ragan, SMER - SD
81 hlasov
7
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
72 hlasov
8
Ján Katriňák, SRK
71 hlasov
9
Juraj Kuročka, SMER - SD
56 hlasov
10
Ľubomír Lukič, SMER - SD
38 hlasov
11
Ľubomír Pidany, SĽS
36 hlasov
12
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
34 hlasov
13
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
29 hlasov
14
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
28 hlasov
15
Štefan Straka, KSS
28 hlasov
16
Jozef Berta, SMER - SD
25 hlasov
17
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
23 hlasov
18
Dušan Molek, SMER - SD
23 hlasov
19
Rastislav Košalko, KOS
23 hlasov
20
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
21 hlasov
21
Jozef Karchňák, ÚSVIT
21 hlasov
22
Milan Madura, ĽS-HZDS
17 hlasov
23
Peter Jacko, EDS
16 hlasov
24
Marcela Pčolinská, NOVA
15 hlasov
25
Vincent Antoš, KSS
14 hlasov
26
Ján Šimko, NaS - ns
14 hlasov
27
Mária Kurovská, NaS - ns
13 hlasov
28
Jozef Tomašik, SNS
13 hlasov
29
Michal Džuka, SOĽ
13 hlasov
30
Eva Lenková, NaS - ns
12 hlasov
31
Radovan Kapraľ, KOS
12 hlasov
32
Jozef Džurdženík, SNS
11 hlasov
33
Miroslav Gešper, NEKA
11 hlasov
34
Jozef Mihalčin, SĽS
10 hlasov
35
Matúš Krajňák, SĽS
8 hlasov
36
Miroslava Urbanová, NaS - ns
8 hlasov
37
Dávid Capik, SNS
8 hlasov
38
Ján Popaďak, 99%, PaS
7 hlasov
39
Anton Pavúk, NOVA
7 hlasov
40
Ján Jevín, SNS
7 hlasov
41
Dušan Haľko, SNS
6 hlasov
42
Monika Palková, Z-SNP
6 hlasov
43
Lukáš Bičej, KOS
5 hlasov
44
Emília Rujaková, SĽS
5 hlasov
45
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
5 hlasov
46
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
5 hlasov
47
Ladislav Hromada, NOVA
4 hlasov
48
Milan Reich, KOS
4 hlasov
49
Peter Ondko, NEKA
4 hlasov
50
Gabriel Vilcega, NaS - ns
4 hlasov
51
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
52
Pavol Drobný, SĽS
3 hlasov
53
Marta Baniková, 99%, PaS
3 hlasov
54
Ján Macuga, EDS
3 hlasov
55
Helena Vancáková, 99%, PaS
2 hlasov
56
Pavol Štefanko, EDS
2 hlasov
57
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
2 hlasov
58
Miroslav Hlavatý, SĽS
2 hlasov
59
Anton Korba, NEKA
2 hlasov
60
Ján Čižik, 99%, PaS
2 hlasov
61
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
1 hlasov

Volebná účasť

14,16
%
2017 1. kolo
25,15
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 14,16%
2013 1. kolo 25,15%