vyberte rok
Včelinceokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
46,00%
Igor Kašper NEKA
19,33%
Marian Kotleba ĽSNS
16,67%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
13,33%
Milan Urbáni SMS
2,00%
Miroslav Gálik NAS
1,33%
Martin Juhaniak NEKA
1,33%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA

Volebná účasť

28,96
%
2017 1. kolo
9,20
%
2013 2. kolo
22,81
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,96%
2013 2. kolo 9,2%
2013 1. kolo 22,81%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
80 hlasov
2
Peter Juhász, SMK-MKP
79 hlasov
3
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
69 hlasov
4
Ferenc Auxt, SMK-MKP
67 hlasov
5
Vojtech Szajkó, SRK
64 hlasov
6
Ladislav Rigó, SMK-MKP
55 hlasov
7
Jozef Šimko, NEKA
34 hlasov
8
Csaba Csízi, MOST - HÍD
27 hlasov
9
Vojtech Kökény, SRK
20 hlasov
10
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
17 hlasov
11
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
17 hlasov
12
Aladár Bari, MOST - HÍD
16 hlasov
13
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
13 hlasov
14
Ladislav Lang, MOST - HÍD
9 hlasov
15
Michal Bagačka, SMER-SD
8 hlasov
16
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
17
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
18
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
19
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
20
Ivan Hazucha, SMER-SD
6 hlasov
21
Dušan Hlinka, SMER-SD
6 hlasov
22
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
23
Peter Mináč, SMER-SD
6 hlasov
24
Gejza Mede, NEKA
6 hlasov
25
Vojtech Menyhárt, NEKA
5 hlasov
26
Katarína Moncoľová, NEKA
5 hlasov
27
Miroslava Vargová, NEKA
4 hlasov
28
Alena Pivovarčiová, NP
4 hlasov
29
Lukáš Kvietok, SMER-SD
4 hlasov
30
Anatolij Jefimov, KSS
4 hlasov
31
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
32
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
33
Miroslava Grendelová, KSS
3 hlasov
34
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
35
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
36
Ján Lichanec, NEKA
3 hlasov
37
Stanislava Zvarová, SMER-SD
3 hlasov
38
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
39
Stanislav Krahulec, NEKA
2 hlasov
40
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
41
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
42
Róbert Čipka, KSS
1 hlasov
43
Roman Lebeda, NEKA
1 hlasov
44
Martin Pliešovský, SNS
45
Zdenek Očovan, NAJ
46
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
47
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
48
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
49
Aneta Vargicová, SNS