Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
63,16%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
36,84%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
43,65%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
17,46%
Emil Samko KĽS
11,11%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
9,52%
Ondrej Binder NEKA
4,76%
Ladislav Fízik ASV
4,76%
Karol Konárik SNS
3,97%
Andrea Jenčíková NP
3,17%
Pavel Chovanec ÚSVIT
1,59%
Jaroslav Sekerka KSS
Jozef Sásik SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
91 hlasov
2
Vojtech Szajkó, NEKA
68 hlasov
3
Ladislav Rigó, SMK-MKP
45 hlasov
4
František Auxt, SMK-MKP
45 hlasov
5
Zoltán Bán, SMK-MKP
38 hlasov
6
Vojtech Kökény, SRK
21 hlasov
7
Jozef Šimko, NEKA
20 hlasov
8
Silvia Vargová, MOST - HÍD
19 hlasov
9
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
19 hlasov
10
Csaba Horváth, NEKA
18 hlasov
11
Ladislav Lang, MOST - HÍD
13 hlasov
12
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
8 hlasov
13
Tibor Lukáčka, ASV
7 hlasov
14
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
6 hlasov
15
Tibor Balog, SMS
6 hlasov
16
Jozef Pupala, KSS
5 hlasov
17
Jana Uhrinová, SNS
5 hlasov
18
Dušan Širák, KSS
5 hlasov
19
Renáta Puhlová, PD
4 hlasov
20
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
3 hlasov
21
Jaroslav Suja, NEKA
3 hlasov
22
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
3 hlasov
23
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
24
Katarína Horváth, KĽS
3 hlasov
25
Ján Antal, ÚSVIT
3 hlasov
26
Anna Kekeňáková, KSS
2 hlasov
27
Dušan Faško, KSS
2 hlasov
28
Veronika Rízová, KSS
2 hlasov
29
Samuel Zubo, KSS
2 hlasov
30
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
2 hlasov
31
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
2 hlasov
32
Peter Vetrák, SĽS
2 hlasov
33
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
1 hlasov
34
Romana Antalová, ÚSVIT
1 hlasov
35
Helena Krauszová, SMS
1 hlasov
36
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
1 hlasov
37
Aneta Vargicová, SNS
1 hlasov
38
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
39
Ján Hiraj, NP
40
Peter Vraniak, ÚSVIT
41
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
42
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
43
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
44
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
45
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
46
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko
47
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS

Volebná účasť

28,96
%
2017 1. kolo
9,20
%
2013 2. kolo
22,81
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,96%
2013 2. kolo 9,20%
2013 1. kolo 22,81%