Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
45,45%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
27,27%
Štefan Straka KSS
27,27%
Dorota Bujňáková NP
Anton Korba NEKA
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
7 hlasov
2
Ján Ragan, SMER - SD
6 hlasov
3
Štefan Straka, KSS
5 hlasov
4
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
5
Lukáš Bičej, KOS
3 hlasov
6
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
7
Ján Šimko, NaS - ns
2 hlasov
8
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
1 hlasov
9
Anton Pavúk, NOVA
1 hlasov
10
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
11
Milan Reich, KOS
1 hlasov
12
Miroslava Urbanová, NaS - ns
1 hlasov
13
Anton Korba, NEKA
1 hlasov
14
Rastislav Košalko, KOS
1 hlasov
15
Radovan Kapraľ, KOS
1 hlasov
16
Juraj Kuročka, SMER - SD
1 hlasov
17
Jozef Berta, SMER - SD
1 hlasov
18
Ľubomír Lukič, SMER - SD
1 hlasov
19
Ján Katriňák, SRK
1 hlasov
20
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
21
Dušan Molek, SMER - SD
1 hlasov
22
Jozef Mihalčin, SĽS
1 hlasov
23
Milan Madura, ĽS-HZDS
1 hlasov
24
Gabriel Vilcega, NaS - ns
25
Jozef Karchňák, ÚSVIT
26
Miroslav Kaliaš, SRK
27
Alfonz Kaliaš, SRÚS
28
Ján Jevín, SNS
29
Peter Jacko, EDS
30
Ladislav Hromada, NOVA
31
Dušan Haľko, SNS
32
Miroslav Gešper, NEKA
33
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
34
Jozef Džurdženík, SNS
35
Michal Džuka, SOĽ
36
Pavol Drobný, SĽS
37
Ján Čižik, 99%, PaS
38
Marek Cerula, SNS
39
Dávid Capik, SNS
40
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
41
Marta Baniková, 99%, PaS
42
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
43
Matúš Krajňák, SĽS
44
Helena Vancáková, 99%, PaS
45
Miroslav Hlavatý, SĽS
46
Jozef Tomašik, SNS
47
Pavol Štefanko, EDS
48
Paulína Sopková, NaS - ns
49
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
50
Emília Rujaková, SĽS
51
Ján Popaďak, 99%, PaS
52
Ľubomír Pidany, SĽS
53
Marcela Pčolinská, NOVA
54
Monika Palková, Z-SNP
55
Peter Ondko, NEKA
56
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
57
Ján Macuga, EDS
58
Eva Lenková, NaS - ns
59
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
60
Mária Kurovská, NaS - ns
61
Vincent Antoš, KSS

Volebná účasť

31,03
%
2017 1. kolo
21,56
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,03%
2013 1. kolo 21,56%