Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
62,07%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
37,93%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
27,27%
Emil Samko KĽS
23,64%
Andrea Jenčíková NP
14,55%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
7,27%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
5,45%
Karol Konárik SNS
5,45%
Ladislav Fízik ASV
5,45%
Jaroslav Sekerka KSS
3,64%
Pavel Chovanec ÚSVIT
3,64%
Ondrej Binder NEKA
1,82%
Jozef Sásik SĽS
1,82%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
31 hlasov
2
Vojtech Szajkó, NEKA
30 hlasov
3
František Auxt, SMK-MKP
30 hlasov
4
Ladislav Rigó, SMK-MKP
19 hlasov
5
Peter Juhász, SMK-MKP
14 hlasov
6
Zoltán Bán, SMK-MKP
14 hlasov
7
Csaba Horváth, NEKA
11 hlasov
8
Tibor Lukáčka, ASV
9 hlasov
9
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
8 hlasov
10
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
8 hlasov
11
Dušan Širák, KSS
7 hlasov
12
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
6 hlasov
13
Tibor Balog, SMS
6 hlasov
14
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
4 hlasov
15
Jana Uhrinová, SNS
4 hlasov
16
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
4 hlasov
17
Ladislav Lang, MOST - HÍD
4 hlasov
18
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
19
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
3 hlasov
20
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
3 hlasov
21
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
3 hlasov
22
Silvia Vargová, MOST - HÍD
3 hlasov
23
Jozef Šimko, NEKA
3 hlasov
24
Romana Antalová, ÚSVIT
2 hlasov
25
Helena Krauszová, SMS
2 hlasov
26
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
27
Aneta Vargicová, SNS
2 hlasov
28
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
29
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
30
Jaroslav Suja, NEKA
2 hlasov
31
Ján Hiraj, NP
2 hlasov
32
Jozef Pupala, KSS
1 hlasov
33
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
34
Veronika Rízová, KSS
1 hlasov
35
Peter Vetrák, SĽS
1 hlasov
36
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
1 hlasov
37
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
1 hlasov
38
Dušan Faško, KSS
1 hlasov
39
Vojtech Kökény, SRK
1 hlasov
40
Katarína Horváth, KĽS
1 hlasov
41
Renáta Puhlová, PD
42
Peter Vraniak, ÚSVIT
43
Samuel Zubo, KSS
44
Ján Antal, ÚSVIT
45
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
46
Anna Kekeňáková, KSS
47
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko

Volebná účasť

45,63
%
2017 1. kolo
14,07
%
2013 2. kolo
31,55
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 45,63%
2013 2. kolo 14,07%
2013 1. kolo 31,55%