vyberte rok
Valčaokres Martin

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár Smer-SD
33,51%
Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
33,25%
Marián Murín NEKA
14,51%
Peter Sagan ĽSNS
10,82%
Anton Martvoň NEKA
3,96%
Peter Cibulka NEKA
1,85%
Ján Mikolaj SNS
1,85%
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR
0,26%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS

Volebná účasť

27,64
%
2017 1. kolo
15,66
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,64%
2013 1. kolo 15,66%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Erika Cintulová, NEKA
152 hlasov
2
Katarína Tomášová, SMER-SD
107 hlasov
3
Jaroslav Brzák, NEKA
86 hlasov
4
Peter Vons, NEKA
85 hlasov
5
Martin Hudec, SNS
71 hlasov
6
Zdenko Kozák, SNS
71 hlasov
7
Jarmila Rechtoríková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
69 hlasov
8
Imrich Žigo, NEKA
67 hlasov
9
Stanislav Thomka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
66 hlasov
10
Zuzana Valocká, NEKA
65 hlasov
11
Tatiana Červeňová, SMER-SD
61 hlasov
12
František Výrostko, NEKA
59 hlasov
13
Jozef Polko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
53 hlasov
14
Peter Kašuba, NEKA
48 hlasov
15
Vladimír Polakovič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
48 hlasov
16
Marek Straka, SMER-SD
45 hlasov
17
Marián Krivuš, NEKA
43 hlasov
18
Tomáš Zanovit, NEKA
39 hlasov
19
Patrik Antal, NEKA
39 hlasov
20
Tomáš Jedinák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
39 hlasov
21
Slavomír Šuch, SMER-SD
37 hlasov
22
Marcel Maťovčík, NEKA
35 hlasov
23
Svetana Angelová, ĽS Naše Slovensko
34 hlasov
24
Štefan Balošák, SMER-SD
33 hlasov
25
Milan Horňák, NEKA
33 hlasov
26
Marek Belák, ĽS Naše Slovensko
30 hlasov
27
Vladimír Homola, ĽS Naše Slovensko
30 hlasov
28
Mikuláš Knapp, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
29
Dávid Marko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
30
Pavol Zemko, NEKA
27 hlasov
31
Peter Ďurica, ĽS Naše Slovensko
27 hlasov
32
Miroslav Mazúr, NEKA
26 hlasov
33
Stanislav Rohoň, NEKA
26 hlasov
34
Branislav Zacharides, NEKA
25 hlasov
35
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
36
Zuzana Ficová, DOMA DOBRE
22 hlasov
37
Marián Fedor, SMER-SD
21 hlasov
38
Miroslav Litvaj, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
39
Dušan Kričko, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
40
Katarína Boková, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
41
Ivan Kendra, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
42
Róbert Ivaška, SMER-SD
18 hlasov
43
Renáta Brveníková, DOMA DOBRE
16 hlasov
44
Jozef Petráš, SMER-SD
15 hlasov
45
Eva Milučká, SNS
15 hlasov
46
Ivan Gondáš, SNS
13 hlasov
47
Martin Čanády, SNS
12 hlasov
48
Dalibor Steindl, SME RODINA - Boris Kollár
12 hlasov
49
Jozef Krištoffy, MOST - HÍD
10 hlasov
50
Ján Burda, MOST - HÍD
8 hlasov
51
Dana Šinálová, SNS
8 hlasov
52
Miroslav Herák, KSS
7 hlasov
53
Alexander Velitš, VZDOR
7 hlasov
54
Marek Veverica, DOMA DOBRE
6 hlasov