Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
53,47%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
28,71%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
7,92%
Peter Palko KSS
4,46%
Ľubomír Žabár NEKA
2,97%
Marián Herdel NEKA
2,48%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miloš Cúcik, NEKA
149 hlasov
2
Katarína Macháčková, NEKA
52 hlasov
3
Štefan Gaman, SMER - SD
45 hlasov
4
Anna Záborská, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
44 hlasov
5
Gabriel Šimko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
38 hlasov
6
Mohamed Hemza, SMER - SD
37 hlasov
7
Eleonóra Porubcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
32 hlasov
8
Dušan Šimka, NEKA
30 hlasov
9
Jozef Stopka, SMER - SD
28 hlasov
10
Viera Beňová, NEKA
26 hlasov
11
Ján Belanský, NEKA
26 hlasov
12
Vojtech Čičmanec, NEKA
25 hlasov
13
Peter Juríček, NEKA
25 hlasov
14
Tomáš Kozák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
25 hlasov
15
Miroslav Žiak, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
24 hlasov
16
Dušan Ďuriš, SMER - SD
24 hlasov
17
Ján Cipov, SMER - SD
24 hlasov
18
Ivana Hromádková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
24 hlasov
19
Ján Bodnár, SMER - SD
22 hlasov
20
Richard Takáč, SMER - SD
22 hlasov
21
Milan Dérer, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
21 hlasov
22
Róbert Hekl, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
21 hlasov
23
Jozef Vážny, ĽS-HZDS
19 hlasov
24
Dana Melišková, NEKA
19 hlasov
25
Štefan Mjartan, SMER - SD
19 hlasov
26
Silvia Siváková Nemcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
19 hlasov
27
Martin Lukačovič, SMER - SD
18 hlasov
28
Ivan Vaňo, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
18 hlasov
29
Jozef Balčirák, NEKA
18 hlasov
30
Emil Divéky, SNS
16 hlasov
31
František Tám, SMER - SD
15 hlasov
32
Vojtech Bartoš, NEKA
15 hlasov
33
Zuzana Kútna, SMS
14 hlasov
34
Róbert Frimmel, NEKA
13 hlasov
35
Viliam Kurbel, NEKA
12 hlasov
36
Ľuboš Maxina, NEKA
11 hlasov
37
Jana Červienková, NEKA
10 hlasov
38
Jozef Vrábeľ, NEKA
10 hlasov
39
Róbert Štrbák, ĽS-HZDS
10 hlasov
40
Vladimír Petráš, SNS
9 hlasov
41
Marek Michalovič, NEKA
9 hlasov
42
Anton Špeťko, NEKA
7 hlasov
43
Ján Mokrý, SNS
7 hlasov
44
Jaroslav Hanzel, NEKA
7 hlasov
45
Patrícia Grófová, NEKA
7 hlasov
46
Jozef Škadra, SNS
7 hlasov
47
Štefan Škríp, SNS
7 hlasov
48
Marián Mikula, KSS
7 hlasov
49
Petra Kobetičová, NEKA
6 hlasov
50
Andrej Plachý, KSS
6 hlasov
51
Marek Daniš, ĽS-HZDS
6 hlasov
52
Milan Bureš, KSS
6 hlasov
53
Helena Dadíková, NEKA
5 hlasov
54
Jozef Zubák, DOST
5 hlasov
55
Adriána Svitková, SMS
5 hlasov
56
Jozef Meluš, NEKA
5 hlasov
57
Vladimíra Ďuračková, NEKA
5 hlasov
58
Vladimír Buzalka, NEKA
4 hlasov
59
Branislav Ondruška, SNS
4 hlasov
60
Roman Hlaváč, NEKA
4 hlasov
61
Ľudovít Vojtko, SNS
3 hlasov
62
Anton Turčan, KSS
3 hlasov
63
Boris Borovica, SNS
3 hlasov
64
Miroslav Samiec, KSS
3 hlasov
65
Miroslav Valach, KSS
2 hlasov
66
Ján Dobrovodský, NEKA
2 hlasov
67
Mária Luprichová, SNS
2 hlasov
68
Jaroslav Daniš, DOST
2 hlasov
69
Augustín Jozef Lang, SNS
2 hlasov
70
Viera Masaryková, NEKA
1 hlasov

Volebná účasť

17,47
%
2017 1. kolo
12,10
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 17,47%
2013 1. kolo 12,10%