Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SMER - SD, Hlas - sociálna...
81,07%
Peter Máťoš KDH, SaS, OKS, DOBRÁ VOĽBA a...
7,87%
Adrián Mikuš NEKA
5,70%
Miroslav Magdech REPUBLIKA
2,51%
Anton Kysel ĽS Naše Slovensko
2,01%
Marian Kňažko Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,84%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Zuzana Baková, SMER - SD, Hlas - sociálna...
177 hlasov
2
Emil Divéky, SMER - SD, Hlas - sociálna...
125 hlasov
3
Petra Hajšelová, SMER - SD, Hlas - sociálna...
124 hlasov
4
Jozef Stopka, SMER - SD, Hlas - sociálna...
123 hlasov
5
Richard Takáč, SMER - SD, Hlas - sociálna...
122 hlasov
6
Viera Beňová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
95 hlasov
7
Ján Daňo, SMER - SD, Hlas - sociálna...
83 hlasov
8
Michal Ďureje, NEKA
79 hlasov
9
Vladimír Revický, REPUBLIKA
79 hlasov
10
Michal Gogola, SMER - SD, Hlas - sociálna...
71 hlasov
11
Eleonóra Porubcová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
63 hlasov
12
Dominika Vážna, SMER - SD, Hlas - sociálna...
61 hlasov
13
Ján Kuchárik, REPUBLIKA
57 hlasov
14
Mária Šramková, NEKA
56 hlasov
15
Boris Vanek, SMER - SD, Hlas - sociálna...
55 hlasov
16
Peter Oulehle, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
52 hlasov
17
Marek Borik, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
51 hlasov
18
Dušan Šimka, NEKA
44 hlasov
19
Zuzana Hujsiová, NEKA
43 hlasov
20
František Tám, SMER - SD, Hlas - sociálna...
42 hlasov
21
Ladislav Smatana, NEKA
41 hlasov
22
Silvia Bošnovičová, NEKA
41 hlasov
23
Radovan Mišeje, ĽS Naše Slovensko
40 hlasov
24
Miroslav Žiak, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
39 hlasov
25
Ľuboš Žiško, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
38 hlasov
26
Katarína Svobodová, NEKA
38 hlasov
27
Natália Svítková, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
36 hlasov
28
Juraj Leporis, NEKA
35 hlasov
29
Branislav Doboš, REPUBLIKA
35 hlasov
30
Ivor Husár, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
34 hlasov
31
Ladislav Procházka, NEKA
34 hlasov
32
Marta Gaplovská, Hnutie ONÁS
34 hlasov
33
Michal Dobiš, NEKA
34 hlasov
34
Igor Sojka, KSS
32 hlasov
35
Martin Drozd, NEKA
31 hlasov
36
Ivan Porubec, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
31 hlasov
37
Alojz Vlčko, NEKA
30 hlasov
38
Monika Pekárová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
30 hlasov
39
Helena Dadíková, NEKA
30 hlasov
40
Radoslav Škraban, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
29 hlasov
41
Tomáš Tines, NEKA
27 hlasov
42
Silvia Grúberová, NEKA
25 hlasov
43
Michaela Brunclíková, NEKA
24 hlasov
44
Ambróz Jamriško, NEKA
23 hlasov
45
Róbert Hekl, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
23 hlasov
46
Viera Mrázová, NEKA
22 hlasov
47
Marek Mokrý, Progresívne Slovensko
22 hlasov
48
Katarína Ivaničová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
19 hlasov
49
Juraj Gordan, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
19 hlasov
50
Eva Hodásová, KSS
19 hlasov
51
Tomáš Šujan, NEKA
19 hlasov
52
Ľuboš Jelačič, NEKA
18 hlasov
53
Jozef Meluš, Slovenské Hnutie Obrody
18 hlasov
54
Peter Švajlenka, Slovenský PATRIOT
17 hlasov
55
Tibor Šovčík, Slovenské Hnutie Obrody
16 hlasov
56
Dana Škrabáková, Hnutie ONÁS
13 hlasov
57
Miroslav Ertel, DS
12 hlasov
58
Radoslav Iždinský, NEKA
9 hlasov
59
Branislav Ondruška, DOMOV-NS
8 hlasov
60
Andrea Filt, DS
8 hlasov

Volebná účasť

37,61 %

Historický vývoj

29.10. 2022 37,61 %
04.11. 2017 1. kolo 17,47 %
09.11. 2013 1. kolo 12,10 %