vyberte rok
Valalikyokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
52,82%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
30,09%
Štefan Surmánek ĽSNS
6,32%
Róbert Bačinský NEKA
2,74%
Jarmila Tkáčová SNS
2,39%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
2,05%
Jaroslav Džunko NEKA
1,54%
Lukáš Sisák KSS
0,51%
Rudolf Botka NP
0,34%
Vladislav Stanko NEKA
0,34%
Adam Šepetka NAJ
0,34%
Jozef Bobík NEKA
0,17%
Jozef Červenák RIS
0,17%
Ján Struk SMS
0,17%
Oliver Petrík JĽSS

Volebná účasť

18,00
%
2017 1. kolo
9,49
%
2013 2. kolo
11,74
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 18%
2013 2. kolo 9,49%
2013 1. kolo 11,74%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
227 hlasov
2
Ján Kokarda, NEKA
216 hlasov
3
Ivan Hriczko, ŠKV
156 hlasov
4
Michal Rečka, SMER-SD
153 hlasov
5
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
126 hlasov
6
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
125 hlasov
7
Miloš Barcal, NEKA
123 hlasov
8
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
103 hlasov
9
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
89 hlasov
10
Monika Gergelová, SNS
84 hlasov
11
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
79 hlasov
12
Mária Dulovičová, NEKA
63 hlasov
13
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
61 hlasov
14
Erika Zámboriová, ŠKV
53 hlasov
15
Jarmila Vaňová, ŠKV
50 hlasov
16
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
46 hlasov
17
Július Pelegrin, NEKA
46 hlasov
18
Vlastimil Lakatoš, NEKA
46 hlasov
19
Tomáš Suchý, ŠANCA
44 hlasov
20
Martina Dutková, NEKA
44 hlasov
21
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
40 hlasov
22
Anton Medvec, NEKA
39 hlasov
23
Ondrej Bernát, SMER-SD
39 hlasov
24
Radoslav Hodor, NEKA
38 hlasov
25
Ján Serbin, NEKA
38 hlasov
26
Pavol Lehotský, NEKA
36 hlasov
27
Jozef Hric, KSS
34 hlasov
28
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
33 hlasov
29
František Petro, SMER-SD
28 hlasov
30
Peter Derevjaník, SMER-SD
27 hlasov
31
Mária Lacková, NEKA
26 hlasov
32
Anetta Strýčková, NEKA
24 hlasov
33
Slavomír Horváth, SNS
22 hlasov
34
Peter Seman, KSS
22 hlasov
35
Július Beluscsák, NEKA
22 hlasov
36
Vojtech Farkaš, NEKA
19 hlasov
37
Slavomír Borovský, DS
18 hlasov
38
Július Begala, NEKA
18 hlasov
39
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
17 hlasov
40
Gabriel Böhm, NEKA
17 hlasov
41
Roland Szabó, SMER-SD
15 hlasov
42
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
13 hlasov
43
Tibor Bráz, NEKA
13 hlasov
44
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
12 hlasov
45
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
11 hlasov
46
Jozef Krešák, ŠANCA
11 hlasov
47
Ladislav Vojtko, KSS
10 hlasov
48
Peter Kocai, NAJ
9 hlasov
49
Anton Király, SMK-MKP
8 hlasov
50
István Zachariaš, SMK-MKP
8 hlasov
51
Alexander Képes, SMK-MKP
8 hlasov
52
Elena Fialková, MOST - HÍD
8 hlasov
53
Ján Horváth, NEKA
7 hlasov
54
Július Grulyo, NEKA
6 hlasov
55
Rudolf Varga, VZDOR
5 hlasov
56
Gábor Szalay, SMK-MKP
5 hlasov
57
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
5 hlasov
58
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
4 hlasov
59
Tamás Iván, SMK-MKP
4 hlasov
60
Ervín Kompuš, NAJ
4 hlasov
61
Augustín Köteles, NAJ
4 hlasov
62
Csaba Simkó, SMK-MKP
3 hlasov
63
Attila Oravecz, MOST - HÍD
3 hlasov
64
Alexander Horváth, MOST - HÍD
2 hlasov
65
László Köteles, SMK-MKP
2 hlasov
66
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
1 hlasov