Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
71,48%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
28,52%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Rudolf Bauer KDS
44,57%
Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
29,71%
Dominika Palaščáková NOVA
10,86%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
3,14%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
3,14%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,86%
Jaroslav Džunko NEKA
2,57%
Lukáš Sisák KSS
2,29%
Ivan Kuhn OKS
0,57%
Jozef Holečko NEKA
0,29%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
304 hlasov
2
Monika Bérešová, SZS
149 hlasov
3
Ján Kokarda, NEKA
135 hlasov
4
Michal Rečka, SMER - SD
91 hlasov
5
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
80 hlasov
6
Jozef Konkoly, SMER - SD
75 hlasov
7
Miloš Barcal, NEKA
62 hlasov
8
Božena Letková, NEKA
43 hlasov
9
Karol Dzugas, NEKA
39 hlasov
10
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
38 hlasov
11
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
37 hlasov
12
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
33 hlasov
13
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
31 hlasov
14
Anton Medvec, NEKA
27 hlasov
15
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
25 hlasov
16
Ján Marton, NOVA
24 hlasov
17
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
23 hlasov
18
Dominika Palaščáková, NOVA
23 hlasov
19
Monika Vargová, SNS
21 hlasov
20
Martin Baltes, SĽS
20 hlasov
21
František Petro, SMER - SD
19 hlasov
22
Marián Tóth, SaS
19 hlasov
23
Viktor Dulina, NEKA
19 hlasov
24
Róbert Čarny, SNS
18 hlasov
25
Miroslav Bačenko, NEKA
17 hlasov
26
Slavomír Horváth, SNS
16 hlasov
27
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
16 hlasov
28
Ján Bačo, SĽS
16 hlasov
29
Róbert Šándor, NEKA
16 hlasov
30
Ivan Buchla, SNS
14 hlasov
31
Vojtech Staňo, SMER - SD
14 hlasov
32
Ľubomír Šimko, SMER - SD
12 hlasov
33
Peter Papáč, KSS
11 hlasov
34
Ján Mikloš, KSS
10 hlasov
35
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
10 hlasov
36
Jenő Csoltkó, NEKA
9 hlasov
37
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
9 hlasov
38
Elena Majancsíková, SĽS
9 hlasov
39
Ladislav Vojtko, KSS
8 hlasov
40
Radoslav Šimko, SNS
8 hlasov
41
Viliam Bačo, NEKA
8 hlasov
42
Františka Kočišová, SĽS
7 hlasov
43
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
7 hlasov
44
Marián Kertész, PD
7 hlasov
45
Ivan Hriczko, NEKA
7 hlasov
46
István Zachariaš, SMK-MKP
6 hlasov
47
Ladislav Bartók, NEKA
6 hlasov
48
Imrich Kohút, SĽS
6 hlasov
49
Ľubica Holováčová, SĽS
6 hlasov
50
László Köteles, SMK-MKP
5 hlasov
51
Ján Stanislav, SNS
5 hlasov
52
Vladimír Popovič, SMS
5 hlasov
53
Jozef Tischler, SĽS
4 hlasov
54
Anton Király, SMK-MKP
4 hlasov
55
Peter Palaščák, SOĽ
3 hlasov
56
László Iván, SMK-MKP
3 hlasov
57
Jozef Holečko, NEKA
3 hlasov
58
Roman Horváth, SRÚS
3 hlasov
59
Jozef Koňa, SĽS
1 hlasov
60
Alexander Bimbo, SRÚS
1 hlasov
61
Július Grulyo, NEKA

Volebná účasť

18,00
%
2017 1. kolo
9,49
%
2013 2. kolo
11,74
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 18,00%
2013 2. kolo 9,49%
2013 1. kolo 11,74%