vyberte rok
Vajkovceokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
57,66%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
18,25%
Štefan Surmánek ĽSNS
6,57%
Jarmila Tkáčová SNS
5,84%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
2,92%
Róbert Bačinský NEKA
2,19%
Vladislav Stanko NEKA
2,19%
Jaroslav Džunko NEKA
1,46%
Lukáš Sisák KSS
1,46%
Rudolf Botka NP
0,73%
Oliver Petrík JĽSS
0,73%
Jozef Bobík NEKA
Jozef Červenák RIS
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

21,06
%
2017 1. kolo
10,50
%
2013 2. kolo
10,98
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,06%
2013 2. kolo 10,5%
2013 1. kolo 10,98%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41 hlasov
2
František Petro, SMER-SD
31 hlasov
3
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
4
Erika Zámboriová, ŠKV
28 hlasov
5
Vojtech Farkaš, NEKA
27 hlasov
6
Slavomír Horváth, SNS
27 hlasov
7
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
8
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
9
Anton Medvec, NEKA
25 hlasov
10
Jarmila Vaňová, ŠKV
24 hlasov
11
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
12
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
13
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
14
Radoslav Hodor, NEKA
18 hlasov
15
Peter Derevjaník, SMER-SD
18 hlasov
16
Pavol Lehotský, NEKA
17 hlasov
17
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
18
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
19
Monika Gergelová, SNS
13 hlasov
20
Martina Dutková, NEKA
12 hlasov
21
Michal Rečka, SMER-SD
12 hlasov
22
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
23
Ladislav Vojtko, KSS
11 hlasov
24
Mária Dulovičová, NEKA
11 hlasov
25
Vlastimil Lakatoš, NEKA
10 hlasov
26
Ivan Hriczko, ŠKV
10 hlasov
27
Ondrej Bernát, SMER-SD
10 hlasov
28
Anetta Strýčková, NEKA
8 hlasov
29
Július Begala, NEKA
8 hlasov
30
Július Beluscsák, NEKA
8 hlasov
31
Ján Serbin, NEKA
8 hlasov
32
Jozef Krešák, ŠANCA
7 hlasov
33
Ján Kokarda, NEKA
7 hlasov
34
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
6 hlasov
35
Peter Seman, KSS
6 hlasov
36
Jozef Hric, KSS
5 hlasov
37
Slavomír Borovský, DS
5 hlasov
38
Gabriel Böhm, NEKA
5 hlasov
39
Roland Szabó, SMER-SD
5 hlasov
40
Peter Kocai, NAJ
4 hlasov
41
Elena Fialková, MOST - HÍD
4 hlasov
42
Július Pelegrin, NEKA
4 hlasov
43
Tamás Iván, SMK-MKP
4 hlasov
44
Miloš Barcal, NEKA
4 hlasov
45
Tibor Bráz, NEKA
4 hlasov
46
Tomáš Suchý, ŠANCA
3 hlasov
47
Mária Lacková, NEKA
3 hlasov
48
László Köteles, SMK-MKP
3 hlasov
49
Ervín Kompuš, NAJ
3 hlasov
50
Ján Horváth, NEKA
3 hlasov
51
Anton Király, SMK-MKP
2 hlasov
52
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
2 hlasov
53
Rudolf Varga, VZDOR
2 hlasov
54
István Zachariaš, SMK-MKP
2 hlasov
55
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
56
Alexander Képes, SMK-MKP
1 hlasov
57
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
58
Attila Oravecz, MOST - HÍD
1 hlasov
59
Augustín Köteles, NAJ
1 hlasov
60
Csaba Simkó, SMK-MKP
61
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
62
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
63
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
64
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
65
Alexander Horváth, MOST - HÍD
66
Gábor Szalay, SMK-MKP