Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
63,64%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
36,36%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
39,62%
Dominika Palaščáková NOVA
16,98%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
11,32%
Rudolf Bauer KDS
9,43%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
7,55%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
5,66%
Ivan Kuhn OKS
5,66%
Jozef Holečko NEKA
1,89%
Lukáš Sisák KSS
1,89%
Jaroslav Džunko NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vojtech Staňo, SMER - SD
16 hlasov
2
František Petro, SMER - SD
16 hlasov
3
Radoslav Šimko, SNS
14 hlasov
4
Jozef Konkoly, SMER - SD
14 hlasov
5
Slavomír Horváth, SNS
13 hlasov
6
Dominika Palaščáková, NOVA
12 hlasov
7
Ľubomír Šimko, SMER - SD
9 hlasov
8
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
8 hlasov
9
Viktor Dulina, NEKA
8 hlasov
10
Monika Bérešová, SZS
7 hlasov
11
Ján Marton, NOVA
7 hlasov
12
Božena Letková, NEKA
7 hlasov
13
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
14
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
15
Anton Medvec, NEKA
6 hlasov
16
Róbert Čarny, SNS
5 hlasov
17
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
18
Karol Dzugas, NEKA
5 hlasov
19
Miroslav Bačenko, NEKA
5 hlasov
20
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
5 hlasov
21
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
4 hlasov
22
Ladislav Vojtko, KSS
4 hlasov
23
Michal Rečka, SMER - SD
4 hlasov
24
Ján Kokarda, NEKA
4 hlasov
25
Imrich Kohút, SĽS
4 hlasov
26
Róbert Šándor, NEKA
4 hlasov
27
Monika Vargová, SNS
4 hlasov
28
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
29
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
30
Peter Papáč, KSS
3 hlasov
31
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
32
Miloš Barcal, NEKA
3 hlasov
33
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
34
Viliam Bačo, NEKA
2 hlasov
35
Františka Kočišová, SĽS
2 hlasov
36
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
37
Alexander Bimbo, SRÚS
2 hlasov
38
Marián Tóth, SaS
2 hlasov
39
Ľubica Holováčová, SĽS
2 hlasov
40
Ján Bačo, SĽS
1 hlasov
41
Ivan Buchla, SNS
1 hlasov
42
Martin Baltes, SĽS
1 hlasov
43
Jozef Holečko, NEKA
1 hlasov
44
Peter Palaščák, SOĽ
1 hlasov
45
Ján Stanislav, SNS
1 hlasov
46
Elena Majancsíková, SĽS
1 hlasov
47
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
48
László Köteles, SMK-MKP
1 hlasov
49
Jozef Koňa, SĽS
1 hlasov
50
Jozef Tischler, SĽS
1 hlasov
51
Ivan Hriczko, NEKA
1 hlasov
52
Marián Kertész, PD
1 hlasov
53
István Zachariaš, SMK-MKP
54
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
55
Roman Horváth, SRÚS
56
Ján Mikloš, KSS
57
Vladimír Popovič, SMS
58
Jenő Csoltkó, NEKA
59
Anton Király, SMK-MKP
60
Ladislav Bartók, NEKA
61
László Iván, SMK-MKP

Volebná účasť

21,06
%
2017 1. kolo
10,50
%
2013 2. kolo
10,98
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,06%
2013 2. kolo 10,50%
2013 1. kolo 10,98%