Kandidáti na predsedu VÚC

József Berényi SZÖVETSÉG - ALIANCIA
54,84%
Jozef Viskupič OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SaS,...
26,88%
Martin Červenka NEKA
8,32%
Martin Beluský ĽS Naše Slovensko
2,73%
Veronika Temňáková REPUBLIKA
2,73%
Zdenko Čambal SNS, SMER - SD
2,32%
Roman Chudý ŽIVOT
0,68%
Roland Hakszer NEKA
0,55%
Ivan Stanovič Hnutie ONÁS
0,55%
Zdenko Rosina NK/NEKA
0,41%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
József Berényi, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
399 hlasov
2
Krisztián Forró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
360 hlasov
3
Simona Bugyinská, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
297 hlasov
4
Gergely Agócs, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
281 hlasov
5
László Biró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
242 hlasov
6
Ervin Chomča, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
221 hlasov
7
Zoltán Horváth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
186 hlasov
8
Tamás Zupko, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
145 hlasov
9
Ľuboš Šúry, SMER - SD
138 hlasov
10
Martin Tomčányi, NEKA
109 hlasov
11
Peter Paška, NEKA
89 hlasov
12
Slávka Kramárová, SNS
56 hlasov
13
Zuzana Gauliederová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
55 hlasov
14
Zdenka Mačicová, Hlas - sociálna demokracia
54 hlasov
15
Roman Súkeník, SMER - SD
50 hlasov
16
Marta Vajdová, NEKA
44 hlasov
17
Juraj Bottka, NEKA
39 hlasov
18
Valéria Mýtniková, NEKA
39 hlasov
19
Ladislav Maťašovský, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
38 hlasov
20
Adrián Macho, Hlas - sociálna demokracia
37 hlasov
21
Rastislav Domko, Hlas - sociálna demokracia
34 hlasov
22
Enrico Čambál, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
32 hlasov
23
Michael Boško, Progresívne Slovensko
30 hlasov
24
Roland Szekera, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
29 hlasov
25
Peter Závodský, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
26 hlasov
26
Matej Godáň, NEKA
26 hlasov
27
Ladislav Struhár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
25 hlasov
28
Martin Práznovský, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
24 hlasov
29
Miroslav Horváth, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
24 hlasov
30
Michal Greško, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
24 hlasov
31
Veronika Temňáková, REPUBLIKA
22 hlasov
32
Miroslav Štibráni, NEKA
22 hlasov
33
Róbert Korec, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
21 hlasov
34
Vladimír Danko, ŽIVOT
20 hlasov
35
Jana Hanuliaková, Progresívne Slovensko
20 hlasov
36
Maroš Kollárik, NEKA
20 hlasov
37
Peter Černý, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
18 hlasov
38
Miroslav Šimek, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
39
Katarína Štefunková, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
13 hlasov
40
Anton Vizváry, NK/NEKA
11 hlasov
41
Alexandra Vlčková, NK/NEKA
10 hlasov
42
Svätopluk Vašečka, SNS
8 hlasov
43
Milan Zeleňák, ŽIVOT
7 hlasov

Volebná účasť

46,29 %

Historický vývoj

29.10. 2022 46,29 %
04.11. 2017 1. kolo 25,31 %
23.11. 2013 2. kolo 19,32 %
09.11. 2013 1. kolo 12,20 %