Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
58,89%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
41,11%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Ladislav Fízik ASV
58,59%
Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
19,53%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
10,94%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
5,47%
Emil Samko KĽS
3,13%
Karol Konárik SNS
0,78%
Ondrej Binder NEKA
0,78%
Andrea Jenčíková NP
0,78%
Jaroslav Sekerka KSS
Pavel Chovanec ÚSVIT
Jozef Sásik SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vojtech Szajkó, NEKA
72 hlasov
2
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
65 hlasov
3
Ladislav Rigó, SMK-MKP
54 hlasov
4
František Auxt, SMK-MKP
49 hlasov
5
Vojtech Kökény, SRK
47 hlasov
6
Tibor Lukáčka, ASV
42 hlasov
7
Silvia Vargová, MOST - HÍD
35 hlasov
8
Katarína Horváth, KĽS
33 hlasov
9
Peter Juhász, SMK-MKP
30 hlasov
10
Zoltán Bán, SMK-MKP
17 hlasov
11
Ladislav Lang, MOST - HÍD
15 hlasov
12
Jozef Šimko, NEKA
11 hlasov
13
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
10 hlasov
14
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
9 hlasov
15
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
8 hlasov
16
Csaba Horváth, NEKA
8 hlasov
17
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
18
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
7 hlasov
19
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
7 hlasov
20
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
7 hlasov
21
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
7 hlasov
22
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
7 hlasov
23
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
4 hlasov
24
Samuel Zubo, KSS
4 hlasov
25
Tibor Balog, SMS
4 hlasov
26
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
27
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
3 hlasov
28
Peter Vetrák, SĽS
3 hlasov
29
Ján Antal, ÚSVIT
3 hlasov
30
Dušan Faško, KSS
2 hlasov
31
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
2 hlasov
32
Aneta Vargicová, SNS
2 hlasov
33
Dušan Širák, KSS
2 hlasov
34
Jaroslav Suja, NEKA
2 hlasov
35
Renáta Puhlová, PD
2 hlasov
36
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
37
Veronika Rízová, KSS
1 hlasov
38
Anna Kekeňáková, KSS
1 hlasov
39
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
40
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
1 hlasov
41
Jozef Pupala, KSS
1 hlasov
42
Romana Antalová, ÚSVIT
1 hlasov
43
Helena Krauszová, SMS
1 hlasov
44
Peter Vraniak, ÚSVIT
45
Jana Uhrinová, SNS
46
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko
47
Ján Hiraj, NP

Volebná účasť

19,07 %

Historický vývoj

28,78 %

Historický vývoj

04.11. 2017 1. kolo 21,58 %
23.11. 2013 2. kolo 19,07 %
09.11. 2013 1. kolo 28,78 %