Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
38,56%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
24,35%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
14,02%
Martin Kusenda NEKA
5,90%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4,24%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
3,69%
Renáta Kolenčíková NEKA
3,14%
Peter Pukan REPUBLIKA
2,95%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
2,21%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,55%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,37%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Matúš Hubinský, NEKA
359 hlasov
2
Jozef Stankovský, NEKA
168 hlasov
3
Peter Kochan, NEKA
91 hlasov
4
Juraj Soboňa, SMER - SD, SNS
86 hlasov
5
Peter Baláž, Hlas - sociálna demokracia,...
80 hlasov
6
Filip Urminský, Hlas - sociálna demokracia,...
77 hlasov
7
Janka Krahulíková, SMER - SD, SNS
76 hlasov
8
Miroslav Aschengeschvantner, NEKA
76 hlasov
9
Karol Gerhát, Hlas - sociálna demokracia,...
68 hlasov
10
Štefan Grach, SMER - SD, SNS
61 hlasov
11
Pavol Goga, SMER - SD, SNS
57 hlasov
12
Viera Bútorová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
57 hlasov
13
Andrej Čopík, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
52 hlasov
14
Martin Bucko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
51 hlasov
15
Ervín Mik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
50 hlasov
16
Michal Bohát, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
43 hlasov
17
Rastislav Kňaze, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
39 hlasov
18
Miroslav Ďurák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
38 hlasov
19
Martin Dočkalik, NEKA
35 hlasov
20
Juraj Brandajský, ĽS Naše Slovensko
34 hlasov
21
Dávid Keselý, Hlas - sociálna demokracia,...
32 hlasov
22
Frederik Fiantok, Hlas - sociálna demokracia,...
31 hlasov
23
Daniel Hučko, SMER - SD, SNS
30 hlasov
24
Jozef Viktorín, REPUBLIKA
29 hlasov
25
Michal Čelechovský, SMER - SD, SNS
27 hlasov
26
Tomáš Bilik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
24 hlasov
27
Ivan Holko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
23 hlasov
28
Vladimír Schneidgen, Hlas - sociálna demokracia,...
23 hlasov
29
Jozef Dobrotka, NK/NEKA
23 hlasov
30
Roman Gejdoš, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
21 hlasov
31
Dária Štrosová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
20 hlasov
32
David Gerhát, KSS
20 hlasov
33
Renáta Kirková, NK/NEKA
19 hlasov
34
Oľga Hudoková, NK/NEKA
18 hlasov
35
Ľubomíra Švecová, KSS
12 hlasov
36
Martin Tarčák, NK/NEKA
12 hlasov
37
Jaroslav Blina, KSS
10 hlasov
38
Marian Fázik, NK/NEKA
8 hlasov
39
Adam Jamrich, KSS
7 hlasov
40
Anton Švec, KSS
7 hlasov
41
Ján Mlynár, REPUBLIKA
6 hlasov
42
Miroslav Polner, NK/NEKA
3 hlasov

Volebná účasť

59,07 %

Historický vývoj

29.10. 2022 59,07 %
04.11. 2017 1. kolo 26,48 %
23.11. 2013 2. kolo 10,74 %
09.11. 2013 1. kolo 12,87 %