Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
58,88%
Milan Belica NEKA
12,48%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
9,60%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
7,36%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4,32%
Martin Kusenda NEKA
3,04%
Peter Pukan REPUBLIKA
2,40%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
0,80%
Renáta Kolenčíková NEKA
0,80%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,32%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Branislav Becík, Hlas - sociálna demokracia,...
274 hlasov
2
Rudolf Frýželka, ŽIVOT
251 hlasov
3
Marcel Filaga, NEKA
193 hlasov
4
Daša Viszlayová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
149 hlasov
5
Dušan Rampašek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
148 hlasov
6
Marek Oremus, SMER - SD, SNS
138 hlasov
7
Helena Bohátová, SMER - SD, SNS
123 hlasov
8
Pavol Machata, ĽS Naše Slovensko
121 hlasov
9
Igor Bartovič, SMER - SD, SNS
120 hlasov
10
Martin Starzyk, Hlas - sociálna demokracia,...
102 hlasov
11
Miloš Rybár, NEKA
101 hlasov
12
Marek Šimunek, NEKA
98 hlasov
13
Monika Kolejáková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
98 hlasov
14
Stanislav Petráš, NEKA
90 hlasov
15
Juraj Šimunek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
82 hlasov
16
Ladislav Černák, SMER - SD, SNS
73 hlasov
17
Milan Španír, ĽS Naše Slovensko
72 hlasov
18
Ingrid Ujváriová, Hlas - sociálna demokracia,...
69 hlasov
19
Karol Borik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
67 hlasov
20
Jaroslava Bernátová, SMER - SD, SNS
64 hlasov
21
Alena Jaššová, REPUBLIKA
62 hlasov
22
Ladislav Marenčák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
58 hlasov
23
Otokar Klein, NEKA
56 hlasov
24
Tibor Matuška, SMER - SD, SNS
55 hlasov
25
Judita Laššáková, NEKA
53 hlasov
26
Peter Kováč, Hlas - sociálna demokracia,...
46 hlasov
27
Andrea Hudecová, ĽS Naše Slovensko
39 hlasov
28
Radovan Kuruc, REPUBLIKA
38 hlasov
29
Lukáš Kyselica, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
35 hlasov
30
Iveta Rajčániová, Hlas - sociálna demokracia,...
34 hlasov
31
Erik Kliment, NEKA
32 hlasov
32
Aurel Gális, SMER - SD, SNS
29 hlasov
33
Jozef Zaťko, NK/NEKA
27 hlasov
34
Ladislav Hamran, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
25 hlasov
35
Martin Búry, NEKA
25 hlasov
36
Ján Pék, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
37
Michal Prešinský, REPUBLIKA
21 hlasov
38
Rudolf Hlavács, Hlas - sociálna demokracia,...
21 hlasov
39
Róbert Bartoš, Hlas - sociálna demokracia,...
20 hlasov
40
František Buda, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
19 hlasov
41
Gabriel Katona, NEKA
19 hlasov
42
Kornel Ács, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
18 hlasov
43
Peter Podbehlý, NEKA
18 hlasov
44
Adam Meško, DOMOV-NS
18 hlasov
45
Peter Chmelo, REPUBLIKA
18 hlasov
46
Helena Sláviková, Progresívne Slovensko
18 hlasov
47
Zoltán Danczi, Hlas - sociálna demokracia,...
17 hlasov
48
Denis Gondžala, REPUBLIKA
17 hlasov
49
Miroslav Juhász, SMER - SD, SNS
14 hlasov
50
František Slávik, Progresívne Slovensko
14 hlasov
51
Ľuboslava Petričová, NK/NEKA
11 hlasov
52
Pavol Timko, REPUBLIKA
11 hlasov
53
Dionýz Solár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
11 hlasov
54
Dušan Pukanec, NK/NEKA
10 hlasov
55
Ivan Katona, NEKA
10 hlasov
56
Milan Dobrovodský, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
10 hlasov
57
Miroslav Kleman, NK/NEKA
10 hlasov
58
Zuzana Peternai, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
9 hlasov
59
Emil Pásztor, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
8 hlasov
60
Marta Kasášová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
8 hlasov
61
Koloman Forró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
7 hlasov
62
Marián Tóth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
7 hlasov
63
Richard Gajdoš, NEKA
6 hlasov
64
János Bób, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
6 hlasov
65
Jaroslava Samuelová, Slovenské Hnutie Obrody
6 hlasov
66
Tibor Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
6 hlasov
67
Štefan Marcsek, Progresívne Slovensko
5 hlasov
68
Oto Hlavatý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
4 hlasov
69
Róbert Mészáros, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1 hlasov
70
Peter Puss, SZÖVETSÉG - ALIANCIA

Volebná účasť

54,92 %

Historický vývoj

29.10. 2022 54,92 %
04.11. 2017 1. kolo 29,19 %
23.11. 2013 2. kolo 19,13 %
09.11. 2013 1. kolo 17,87 %