vyberte rok
Uhliskáokres Levice

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
40,91%
Milan Uhrík ĽSNS
40,91%
Peter Oremus NEKA
9,09%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
4,55%
Renáta Kolenčíková NEKA
4,55%
Iván Farkas SMK
Ľászló Hajdu MKDA
Ján Marko NP

Volebná účasť

13,33
%
2017 1. kolo
8,98
%
2013 2. kolo
12,57
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 13,33%
2013 2. kolo 8,98%
2013 1. kolo 12,57%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
2
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
3
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
5 hlasov
4
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
5
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
6
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
4 hlasov
7
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
8
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
9
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
10
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
11
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
12
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
13
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
3 hlasov
14
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
2 hlasov
15
Ladislav Vörös, KSS
2 hlasov
16
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
17
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
18
Pál Zachar, NEKA
1 hlasov
19
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
20
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
1 hlasov
21
Tibor Csenger, SMK-MKP
1 hlasov
22
Igor Varga, NEKA
1 hlasov
23
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
1 hlasov
24
Erika Sulinová, NEKA
1 hlasov
25
Dezső Pálffy, SMK-MKP
1 hlasov
26
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
1 hlasov
27
Michal Ivanický, KSS
1 hlasov
28
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
29
Miroslav Kamenský, KSS
1 hlasov
30
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
31
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
1 hlasov
32
Ján Kútik, KSS
1 hlasov
33
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
34
Ondrej Juhász, NEKA
1 hlasov
35
Igor Gogora, NEKA
36
Ján Hamar, KSS
37
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
38
Beáta Kiss, SMK-MKP
39
Peter Köpöncei, SMK-MKP
40
Ján Krtík, NEKA
41
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
42
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
43
Marianna Šedivá, NEKA
44
Igor Éder, NEKA
45
Zita Cseri, NEKA
46
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD