Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
41,18%
Milan Belica NEKA
20,59%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
8,82%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
5,88%
Martin Kusenda NEKA
5,88%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
5,88%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
2,94%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2,94%
Peter Pukan REPUBLIKA
2,94%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
2,94%
Renáta Kolenčíková NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Burčo, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
2
Eva Bielik Hajdamárová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
7 hlasov
3
Roman Salinka, NEKA
6 hlasov
4
Martin Bátovský, SMER - SD, SNS
6 hlasov
5
Lenka Nagyová, REPUBLIKA
5 hlasov
6
Alexander Bačík, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
7
Peter Drábik, NEKA
4 hlasov
8
Pavol Novák, SMER - SD, SNS
4 hlasov
9
Ervín Szalma, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov
10
Igor Éder, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasov
11
Martina Holečková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
3 hlasov
12
Tibor Csenger, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
3 hlasov
13
Vladimír Kuny, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
3 hlasov
14
Tomáš Krištof, NEKA
2 hlasov
15
Zuzana Kotrus Rákociová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 hlasov
16
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
17
Antónia Foltánová, Hlas - sociálna demokracia,...
2 hlasov
18
Ladislav Éhn, SMER - SD, SNS
2 hlasov
19
Pavol Bizík, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
20
Štefan Baniar, SMER - SD, SNS
2 hlasov
21
Marek Földesi, NEKA
2 hlasov
22
Rastislav Kasan, Hlas - sociálna demokracia,...
2 hlasov
23
Zdenek Donoval, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2 hlasov
24
Petra Števková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 hlasov
25
Eduard Samlek, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
26
Ľudovít Viglaš, SMER - SD, SNS
1 hlasov
27
Mária Farkašová, NEKA
1 hlasov
28
Attila Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1 hlasov
29
Miloš Zaujec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
1 hlasov
30
Peter Žiak, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
1 hlasov
31
Melinda Bögi Pathó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1 hlasov
32
Ľubomíra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
1 hlasov
33
Edita Horňáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1 hlasov
34
Tomáš Ižold, NEKA
1 hlasov
35
Karol Streda, Magyar Fórum - Maďarské fórum
1 hlasov
36
Dana Ďurišová, NK/NEKA
1 hlasov
37
Július Nagy, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
38
Henrieta Slavkovská, Progresívne Slovensko
1 hlasov
39
Peter Marko, NK/NEKA
1 hlasov
40
Ľubomír Lőrincz, SMER - SD, SNS
1 hlasov
41
Ján Krtík, NEKA
1 hlasov
42
Branislav Štefanický, NEKA
1 hlasov
43
Rastislav Juhár, SMER - SD, SNS
1 hlasov
44
Martina Jarošová Gašparová, Hlas - sociálna demokracia,...
1 hlasov
45
Alexandra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
1 hlasov
46
Štefan Mišák, Hlas - sociálna demokracia,...
47
Karol Mladý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
48
Eva Naďová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
49
Tibor Moravský, NEKA
50
Daniela Nagyová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
51
Pál Zachar, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
52
Drahomíra Vrecníková, SRDCE - SNJ - sv
53
Tibor Turian, Slovenská ľudová strana (SĽS)
54
Daniela Trňanová, SMER - SD, SNS
55
Tibor Taldík, Hlas - sociálna demokracia,...
56
Oliver Štaudner, Slovenská ľudová strana (SĽS)
57
Renáta Meszároš, Progresívne Slovensko
58
Ján Proksa, NK/NEKA
59
Jaroslav Péter, SMER - SD, SNS
60
Erik Pastierovič, Progresívne Slovensko
61
Estera Žigmundová, SRDCE - SNJ - sv
62
Mária Kuriačková, NEKA
63
Igor Kúdela, Zmena zdola, DÚ
64
Viera Černá, Slovenská ľudová strana (SĽS)
65
Roland Bogár, NEKA
66
Peter Benček, NEKA
67
Zoltán Fekete, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
68
Jozef Kubovič, NEKA
69
Ján Janáč, NEKA
70
Péter Köpöncei, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
71
Lenka Kluchová, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
72
Matej Haško, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
73
Štefan Gregor, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
74
Danuše Francisciová, Hlas - sociálna demokracia,...
75
Jozef Franc, Slovenská ľudová strana (SĽS)
76
Stanislav Banházi, Slovenská ľudová strana (SĽS)

Volebná účasť

71,02 %

Historický vývoj

29.10. 2022 71,02 %
04.11. 2017 1. kolo 13,33 %
23.11. 2013 2. kolo 8,98 %
09.11. 2013 1. kolo 12,57 %