Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
33,09%
Milan Belica NEKA
32,35%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
13,24%
Renáta Kolenčíková NEKA
6,62%
Martin Kusenda NEKA
5,88%
Peter Pukan REPUBLIKA
4,41%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
2,94%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
0,74%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
0,74%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Baláž, Hlas - sociálna demokracia,...
31 hlasov
2
Miroslav Aschengeschvantner, NEKA
30 hlasov
3
Viera Bútorová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
26 hlasov
4
Štefan Grach, SMER - SD, SNS
24 hlasov
5
Pavol Goga, SMER - SD, SNS
23 hlasov
6
Dávid Keselý, Hlas - sociálna demokracia,...
22 hlasov
7
Martin Bucko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
21 hlasov
8
Matúš Hubinský, NEKA
18 hlasov
9
Rastislav Kňaze, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
18 hlasov
10
Michal Čelechovský, SMER - SD, SNS
15 hlasov
11
Michal Bohát, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
15 hlasov
12
Frederik Fiantok, Hlas - sociálna demokracia,...
15 hlasov
13
Daniel Hučko, SMER - SD, SNS
15 hlasov
14
Vladimír Schneidgen, Hlas - sociálna demokracia,...
15 hlasov
15
Filip Urminský, Hlas - sociálna demokracia,...
13 hlasov
16
Miroslav Ďurák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
13 hlasov
17
Peter Kochan, NEKA
12 hlasov
18
Ivan Holko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
11 hlasov
19
Juraj Soboňa, SMER - SD, SNS
11 hlasov
20
Martin Dočkalik, NEKA
10 hlasov
21
Dária Štrosová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
22
Karol Gerhát, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
23
Tomáš Bilik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
7 hlasov
24
Jozef Stankovský, NEKA
7 hlasov
25
Andrej Čopík, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
7 hlasov
26
David Gerhát, KSS
7 hlasov
27
Martin Tarčák, NK/NEKA
6 hlasov
28
Ervín Mik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
6 hlasov
29
Oľga Hudoková, NK/NEKA
6 hlasov
30
Juraj Brandajský, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
31
Janka Krahulíková, SMER - SD, SNS
5 hlasov
32
Renáta Kirková, NK/NEKA
5 hlasov
33
Jozef Dobrotka, NK/NEKA
5 hlasov
34
Marian Fázik, NK/NEKA
4 hlasov
35
Jozef Viktorín, REPUBLIKA
4 hlasov
36
Anton Švec, KSS
4 hlasov
37
Jaroslav Blina, KSS
3 hlasov
38
Ľubomíra Švecová, KSS
2 hlasov
39
Roman Gejdoš, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
2 hlasov
40
Miroslav Polner, NK/NEKA
1 hlasov
41
Adam Jamrich, KSS
42
Ján Mlynár, REPUBLIKA

Volebná účasť

41,56 %

Historický vývoj

29.10. 2022 41,56 %
04.11. 2017 1. kolo 14,10 %
23.11. 2013 2. kolo 10,27 %
09.11. 2013 1. kolo 11,50 %