vyberte rok
Tušická Nová Vesokres Michalovce

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
49,56%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
18,58%
Štefan Surmánek ĽSNS
12,39%
Oliver Petrík JĽSS
11,50%
Róbert Bačinský NEKA
3,54%
Jarmila Tkáčová SNS
3,54%
Jaroslav Džunko NEKA
0,88%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

27,87
%
2017 1. kolo
11,68
%
2013 2. kolo
26,99
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,87%
2013 2. kolo 11,68%
2013 1. kolo 26,99%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Bohuš Jakuboc, ŠKV
64 hlasov
2
Valéria Eľková, NEKA
29 hlasov
3
Ján Mihalečko, SMER-SD
29 hlasov
4
František Farkaš, SMER-SD
26 hlasov
5
Jana Cibereová, SMER-SD
25 hlasov
6
Viliam Zahorčák, SMER-SD
21 hlasov
7
Emil Ďurovčík, SMER-SD
21 hlasov
8
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
9
Michal Stričík, ŠKV
16 hlasov
10
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
11
Pavol Kuchta, SMER-SD
15 hlasov
12
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
15 hlasov
13
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
14
Timea Sotáková, SMER-SD
14 hlasov
15
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
16
Jozef Sokologorský, SMER-SD
13 hlasov
17
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
18
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
19
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
20
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
21
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
22
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
9 hlasov
23
Erik Sibal, NEKA
8 hlasov
24
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
25
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
8 hlasov
26
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
27
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
28
Ľudovít Adam, NEKA
6 hlasov
29
Dušan Goda, NEKA
6 hlasov
30
Jozef Bobík, NEKA
6 hlasov
31
Peter Badida, VZDOR
6 hlasov
32
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
33
Jaroslav Vaľo, SNS
5 hlasov
34
Matej Šarocký, ŠANCA
5 hlasov
35
Karol Pavelka, SNS
4 hlasov
36
Viliam Brandis, NAJ
4 hlasov
37
Emil Čurma, SNS
4 hlasov
38
Stanislav Gaľa, ŠKV
4 hlasov
39
Peter Sabol, SNS
4 hlasov
40
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
4 hlasov
41
Marián Markovič, ŠKV
4 hlasov
42
Mária Bálintová, MOST - HÍD
3 hlasov
43
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
44
Peter Malík, SNS
3 hlasov
45
Marián Nistor, ŠKV
3 hlasov
46
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
47
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
48
Miroslav Šimko, SNS
2 hlasov
49
Marta Hermannová, NAJ
2 hlasov
50
Jozef Jambor, NAJ
2 hlasov
51
Ildikó Vargová, ŠKV
2 hlasov
52
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
53
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
1 hlasov
54
Peter Jakab, MOST - HÍD
1 hlasov
55
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
56
Marek Misár, NAJ
1 hlasov
57
Tibor Varga, SMK-MKP
1 hlasov
58
Marek Švingál, ŠKV
1 hlasov
59
Ján Viselka, NEKA
1 hlasov
60
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
61
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
62
Peter Horňák, DS
1 hlasov
63
Iveta Golmicová, ŠANCA
1 hlasov
64
Milan Barančík, ÚSVIT
1 hlasov
65
Peter Borza, SNS
1 hlasov
66
Oskar Szabo, SZS
67
Radoslav Smutný, SP
68
Branislav Sijka, NEKA
69
Lukáš Pažinka, NEKA
70
Jozef Onda, NAJ
71
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
72
Mikuláš Kiš, NAJ
73
Ondrej Golas, NEKA
74
Mária Vargová, MOST - HÍD