Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
71,70%
Rudolf Bauer KDS
28,30%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
62,50%
Rudolf Bauer KDS
14,42%
Dominika Palaščáková NOVA
5,77%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
4,81%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
3,85%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,88%
Jozef Holečko NEKA
2,88%
Jaroslav Džunko NEKA
1,92%
Lukáš Sisák KSS
0,96%
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
85 hlasov
2
Ján Mihalečko, SMER - SD
43 hlasov
3
Viliam Zahorčák, SMER - SD
40 hlasov
4
Emil Ďurovčík, SMER - SD
38 hlasov
5
František Farkaš, SMER - SD
36 hlasov
6
Valéria Eľková, NEKA
30 hlasov
7
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
25 hlasov
8
Ľubica Rošková, SMER - SD
19 hlasov
9
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
18 hlasov
10
Jana Cibereová, SMER - SD
18 hlasov
11
Jozef Makohus, SMER - SD
16 hlasov
12
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
13
Juraj Brecko, KSS
8 hlasov
14
Milan Kaplan, NOVA
7 hlasov
15
Miroslav Surmánek, NOVA
7 hlasov
16
Jaroslav Vaľo, SNS
6 hlasov
17
Tomáš Bubelíny, NOVA
6 hlasov
18
Rastislav Tomaš, KSS
6 hlasov
19
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
20
Stanislav Gaľa, SNS
5 hlasov
21
Dagmara Balogová, KSS
5 hlasov
22
Milan Potocký, NEKA
5 hlasov
23
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
24
Rastislav Olexa, NEKA
4 hlasov
25
Martin Stripai, SMS
3 hlasov
26
Oliver Petrík, NEKA
3 hlasov
27
Jozef Jusko, ÚSVIT
3 hlasov
28
Andrea Sisák, NEKA
3 hlasov
29
Gabriel Timko, SMS
3 hlasov
30
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
31
Ján Bednár, NOVA
3 hlasov
32
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
3 hlasov
33
Juraj Jevin, SaS
3 hlasov
34
Tibor Varga, SMK-MKP
3 hlasov
35
Slavomír Žužo, MS
3 hlasov
36
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
37
Mária Uchnárová, SMS
2 hlasov
38
Jaroslav Ferenc, KĽS
2 hlasov
39
Slavomír Kešeľ, SRÚS
2 hlasov
40
Martin Magura, SMS
2 hlasov
41
Ján Mičuda, NEKA
2 hlasov
42
Matúš Nameš, SNS
2 hlasov
43
Ján Potocký, SMS
2 hlasov
44
Pavol Valko, SMS
2 hlasov
45
Jaroslava Špaková, DS
2 hlasov
46
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
47
Imrich Balog, KĽS
2 hlasov
48
Jaroslav Tokár, SRÚS
1 hlasov
49
Branislav Sijka, NEKA
1 hlasov
50
Vladimíra Fortunová, KSS
1 hlasov
51
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
1 hlasov
52
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
1 hlasov
53
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
54
Attila Barkó, SMK-MKP
55
Gábor Mihók, SMK-MKP

Volebná účasť

27,87
%
2017 1. kolo
11,68
%
2013 2. kolo
26,99
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,87%
2013 2. kolo 11,68%
2013 1. kolo 26,99%