Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
71,70%
Rudolf Bauer KDS
28,30%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
65,73%
Rudolf Bauer KDS
11,89%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
7,69%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
4,90%
Jaroslav Džunko NEKA
3,50%
Dominika Palaščáková NOVA
2,10%
Jozef Holečko NEKA
1,40%
Lukáš Sisák KSS
1,40%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
0,70%
Ivan Kuhn OKS
0,70%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
147 hlasov
2
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
82 hlasov
3
Ľubica Rošková, SMER - SD
46 hlasov
4
Viliam Zahorčák, SMER - SD
35 hlasov
5
František Farkaš, SMER - SD
35 hlasov
6
Emil Ďurovčík, SMER - SD
25 hlasov
7
Jozef Makohus, SMER - SD
23 hlasov
8
Jana Cibereová, SMER - SD
21 hlasov
9
Ján Mihalečko, SMER - SD
21 hlasov
10
Valéria Eľková, NEKA
18 hlasov
11
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
12
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
13
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
14
Miroslav Surmánek, NOVA
5 hlasov
15
Juraj Brecko, KSS
5 hlasov
16
Oliver Petrík, NEKA
5 hlasov
17
Rastislav Tomaš, KSS
4 hlasov
18
Milan Kaplan, NOVA
4 hlasov
19
Matúš Nameš, SNS
4 hlasov
20
Ján Potocký, SMS
4 hlasov
21
Jaroslav Vaľo, SNS
4 hlasov
22
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
23
Rastislav Olexa, NEKA
3 hlasov
24
Stanislav Gaľa, SNS
3 hlasov
25
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
26
Slavomír Žužo, MS
3 hlasov
27
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
28
Milan Potocký, NEKA
3 hlasov
29
Martin Magura, SMS
3 hlasov
30
Dagmara Balogová, KSS
3 hlasov
31
Gábor Mihók, SMK-MKP
2 hlasov
32
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
2 hlasov
33
Martin Stripai, SMS
2 hlasov
34
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
2 hlasov
35
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
36
Imrich Balog, KĽS
2 hlasov
37
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
1 hlasov
38
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
39
Juraj Jevin, SaS
1 hlasov
40
Tomáš Bubelíny, NOVA
1 hlasov
41
Slavomír Kešeľ, SRÚS
1 hlasov
42
Gabriel Timko, SMS
1 hlasov
43
Vladimíra Fortunová, KSS
1 hlasov
44
Ján Bednár, NOVA
45
Tibor Varga, SMK-MKP
46
Pavol Valko, SMS
47
Jaroslava Špaková, DS
48
Andrea Sisák, NEKA
49
Branislav Sijka, NEKA
50
Ján Mičuda, NEKA
51
Jozef Jusko, ÚSVIT
52
Jaroslav Ferenc, KĽS
53
Jaroslav Tokár, SRÚS
54
Attila Barkó, SMK-MKP
55
Mária Uchnárová, SMS

Volebná účasť

24,39
%
2017 1. kolo
9,26
%
2013 2. kolo
29,31
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,39%
2013 2. kolo 9,26%
2013 1. kolo 29,31%