vyberte rok
Turzovkaokres Čadca

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár Smer-SD
41,91%
Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
34,46%
Peter Sagan ĽSNS
11,78%
Ján Mikolaj SNS
3,84%
Marián Murín NEKA
3,06%
Anton Martvoň NEKA
2,22%
Peter Cibulka NEKA
1,17%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
0,78%
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR
0,78%

Volebná účasť

29,90
%
2017 1. kolo
21,07
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,9%
2013 1. kolo 21,07%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľubomír Golis, SNS
966 hlasov
2
Eleonóra Nekorancová, NEKA
789 hlasov
3
Štefan Kompánek, NEKA
671 hlasov
4
Martin Birka, NEKA
644 hlasov
5
Jozef Marec, NEKA
547 hlasov
6
Drahomír Velička, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
524 hlasov
7
Anton Varecha, SMER-SD
379 hlasov
8
Jaroslav Velička, NEKA
246 hlasov
9
Ján Podmanický, SMER-SD
231 hlasov
10
Martin Pavlík, NEKA
219 hlasov
11
Martin Šenfeld, NEKA
164 hlasov
12
Milan Gura, SMER-SD
121 hlasov
13
Ladislav Šimčisko, SMER-SD
119 hlasov
14
Jozef Grapa, SMER-SD
119 hlasov
15
Milan Pišček, SNS
118 hlasov
16
Pavol Jedinák, ĽS Naše Slovensko
117 hlasov
17
Iveta Blahová, ĽS Naše Slovensko
104 hlasov
18
Anton Heglas, NEKA
103 hlasov
19
Martin Klimek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
103 hlasov
20
František Drozd, ĽS Naše Slovensko
99 hlasov
21
Michal Duraj, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
92 hlasov
22
Pavol Rucek, ĽS Naše Slovensko
90 hlasov
23
Jozef Cech, SMER-SD
89 hlasov
24
Zdeněk Sikora, ĽS Naše Slovensko
89 hlasov
25
Jozef Kajánek, KSS
86 hlasov
26
František Kučák, SMER-SD
85 hlasov
27
Peter Strapáč, NEKA
81 hlasov
28
Marcel Šulo, NEKA
80 hlasov
29
Viera Olbertová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
72 hlasov
30
Rastislav Gajdoš, KSS
69 hlasov
31
Marián Kubala, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
67 hlasov
32
Andrea Šimurdová, NEKA
59 hlasov
33
Slavomír Kupka, SNS
55 hlasov
34
Pavol Hečko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
52 hlasov
35
Simeon Stančík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
46 hlasov
36
Vladimír Malík, NaS - ns
40 hlasov
37
Jozef Balačin, NEKA
29 hlasov
38
Renáta Majchráková, NEKA
29 hlasov
39
Juraj Hlavatý, SMER-SD
27 hlasov
40
Dana Jantulíková, NEKA
25 hlasov
41
David Kulla, NEKA
24 hlasov
42
Iveta Špaldoňová, SZS
23 hlasov
43
Peter Kurňava, NEKA
22 hlasov
44
Patrik Špalek, SME RODINA - Boris Kollár
21 hlasov
45
Marcel Seko, SME RODINA - Boris Kollár
20 hlasov
46
Michal Balačin, NEKA
15 hlasov
47
Marta Cyprichová, ŠANCA
13 hlasov