Kandidáti na predsedu VÚC

Erika Jurinová OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SME...
37,74%
Igor Choma SMER - SD
23,62%
František Drozd ĽS Naše Slovensko
9,25%
Igor Janckulík KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení, SNS
9,09%
Peter Slyško Hlas - sociálna demokracia
6,45%
Andrea Starinská NK/NEKA
3,73%
Katarína Boková Slovenské Hnutie Obrody
3,69%
Marián Murín NEKA
2,92%
Miroslav Urban REPUBLIKA
1,95%
Daniela Zemanová Hnutie ONÁS
1,54%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľubomír Golis, Hlas - sociálna demokracia
1 347 hlasov
2
Marianna Bebčáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
1 329 hlasov
3
Eleonóra Rudinská, SMER - SD
903 hlasov
4
Anna Belousovová, NEKA
511 hlasov
5
Martin Šenfeld, NEKA
475 hlasov
6
Marián Masnica, SMER - SD
425 hlasov
7
Martin Pavlík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
411 hlasov
8
Ján Podmanický, SMER - SD
390 hlasov
9
Jozef Grapa, Hlas - sociálna demokracia
304 hlasov
10
Radoslav Zajac, Hlas - sociálna demokracia
278 hlasov
11
Milan Gura, NEKA
217 hlasov
12
Tomáš Rudinský, ĽS Naše Slovensko
215 hlasov
13
Jozef Cech, Hlas - sociálna demokracia
215 hlasov
14
Peter Strapáč, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
207 hlasov
15
František Drozd, ĽS Naše Slovensko
186 hlasov
16
Jozef Vražel, SMER - SD
175 hlasov
17
Milan Pišček, NEKA
167 hlasov
18
Peter Jurga, SMER - SD
157 hlasov
19
Matej Šimášek, Hlas - sociálna demokracia
153 hlasov
20
Renáta Majchráková, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
140 hlasov
21
Jozef Pajer, Skúsme to inak, SaS, OKS
126 hlasov
22
Pavol Holeštiak, NEKA
126 hlasov
23
Dana Jašurková, NEKA
116 hlasov
24
Danka Jašurková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
115 hlasov
25
Martin Klimek, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
111 hlasov
26
Jozef Kajánek, KSS
110 hlasov
27
Zuzana Staníková, ŽIVOT
109 hlasov
28
Jozef Mozol, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
93 hlasov
29
Martin Baník, REPUBLIKA
82 hlasov
30
Juraj Hlavatý, NEKA
76 hlasov
31
Marián Kubala, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
72 hlasov
32
Marcel Šulo, SNS
68 hlasov
33
Erik Kajánek, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
65 hlasov
34
Denis Maslák, REPUBLIKA
64 hlasov
35
Tomáš Urbaník, NEKA
63 hlasov
36
Marta Sláviková, Skúsme to inak, SaS, OKS
60 hlasov
37
Ľudovít Cabuk, Hlas - sociálna demokracia
59 hlasov
38
Michal Krenžel, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
59 hlasov
39
Stanislav Cyprich, NEKA
58 hlasov
40
Jaroslav Klus, KSS
57 hlasov
41
Xénia Šurhaňáková, NEKA
53 hlasov
42
Peter Staškovan, NK/NEKA
49 hlasov
43
Pavla Šimeková, Hlas - sociálna demokracia
38 hlasov
44
Peter Šimčisko, ŽIVOT
37 hlasov
45
Ľubomír Kubla, NaS - ns
37 hlasov
46
Martin Kučerík, Progresívne Slovensko
37 hlasov
47
Juraj Vrba, REPUBLIKA
34 hlasov
48
Anna Trauerová, SMER - SD
31 hlasov

Volebná účasť

47,23 %

Historický vývoj

29.10. 2022 47,23 %
04.11. 2017 1. kolo 29,90 %
09.11. 2013 1. kolo 21,07 %