vyberte rok
Turováokres Zvolen

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
51,93%
Marian Kotleba ĽSNS
22,65%
Igor Kašper NEKA
11,05%
Martin Juhaniak NEKA
7,73%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
1,66%
Milan Urbáni SMS
1,66%
Miroslav Gálik NAS
1,10%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
0,55%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
0,55%
Znenek Očovan NAJ
0,55%
Alena Piovarčiová NP
0,55%
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

52,60
%
2017 1. kolo
40,17
%
2013 2. kolo
29,91
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 52,6%
2013 2. kolo 40,17%
2013 1. kolo 29,91%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Matej Snopko, NEKA
48 hlasov
2
Miroslav Kusein, SMER-SD
46 hlasov
3
Jozef Ježík, SMER-SD
46 hlasov
4
Juraj Družbacký, SMER-SD
39 hlasov
5
Milan Čarnoký, NEKA
38 hlasov
6
Peter Časnocha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
34 hlasov
7
Alžbeta Staníková, NEKA
33 hlasov
8
Ivan Sitár, ĽS Naše Slovensko
32 hlasov
9
Peter Košík, NEKA
30 hlasov
10
Ľudmila Lysinová, SMER-SD
27 hlasov
11
Samir Moumani, NEKA
27 hlasov
12
Peter Hričina, NEKA
21 hlasov
13
Marek Darmo, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
14
Jozef Bakša, NEKA
18 hlasov
15
Ján Beljak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
16
Rastislav Schlosár, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
17
Simona Karhútová, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
18
Ján Mikovčák, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
19
Anna Paľovová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
20
Miroslav Náhlik, SMER-SD
12 hlasov
21
Róbert Olšiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
22
Ľubomír Zubčák, Slovenská ľudová strana (SĽS)
11 hlasov
23
Róbert Vasil, NEKA
11 hlasov
24
Miroslav Gálik, NaS - ns
10 hlasov
25
Viktoria Vonkomerová, HZD
10 hlasov
26
Mária Michnová, SME RODINA - Boris Kollár
8 hlasov
27
Slavomír Hanuska, SNS
7 hlasov
28
Vladimír Sojak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
29
Igor Šufliarsky, SNS
6 hlasov
30
Róbert Hraško, ŠANCA
5 hlasov
31
Ivan Bartoš, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
5 hlasov
32
Viliam Baňák, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
33
Rastislav Bobor, KSS
4 hlasov
34
Marek Kabát, NaS - ns
3 hlasov
35
Oskar Hruška, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
36
Ján Plesník, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
37
Vladimír Neumann, VZDOR
2 hlasov
38
Albín Geršič, HZD