Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
89,61%
Rudolf Bauer KDS
10,39%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
72,79%
Rudolf Bauer KDS
16,18%
Jozef Holečko NEKA
5,15%
Ivan Kuhn OKS
2,21%
Dominika Palaščáková NOVA
1,47%
Lukáš Sisák KSS
1,47%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
0,74%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Jaroslav Džunko NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
István Zachariaš, SMK-MKP
93 hlasov
2
László Köteles, SMK-MKP
85 hlasov
3
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
76 hlasov
4
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
69 hlasov
5
László Iván, SMK-MKP
68 hlasov
6
Anton Király, SMK-MKP
61 hlasov
7
Jozef Holečko, NEKA
60 hlasov
8
Jenő Csoltkó, NEKA
54 hlasov
9
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
42 hlasov
10
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
40 hlasov
11
Ladislav Bartók, NEKA
31 hlasov
12
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
25 hlasov
13
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
23 hlasov
14
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
17 hlasov
15
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
14 hlasov
16
Jozef Konkoly, SMER - SD
11 hlasov
17
Ján Bačo, SĽS
3 hlasov
18
Peter Papáč, KSS
3 hlasov
19
Ladislav Vojtko, KSS
2 hlasov
20
Elena Majancsíková, SĽS
2 hlasov
21
Marián Tóth, SaS
2 hlasov
22
Marián Kertész, PD
2 hlasov
23
Dominika Palaščáková, NOVA
2 hlasov
24
Ján Mikloš, KSS
2 hlasov
25
Monika Bérešová, SZS
2 hlasov
26
Františka Kočišová, SĽS
1 hlasov
27
Viliam Bačo, NEKA
1 hlasov
28
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
29
Roman Horváth, SRÚS
1 hlasov
30
Ľubica Holováčová, SĽS
1 hlasov
31
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
32
Ivan Buchla, SNS
1 hlasov
33
Anton Medvec, NEKA
1 hlasov
34
Jozef Koňa, SĽS
1 hlasov
35
Martin Baltes, SĽS
1 hlasov
36
Monika Vargová, SNS
1 hlasov
37
Július Grulyo, NEKA
38
Božena Letková, NEKA
39
Miroslav Bačenko, NEKA
40
Ján Kokarda, NEKA
41
Imrich Kohút, SĽS
42
Ivan Hriczko, NEKA
43
Slavomír Horváth, SNS
44
Karol Dzugas, NEKA
45
Viktor Dulina, NEKA
46
Róbert Čarny, SNS
47
Alexander Bimbo, SRÚS
48
Ján Marton, NOVA
49
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
50
Peter Palaščák, SOĽ
51
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
52
Jozef Tischler, SĽS
53
Radoslav Šimko, SNS
54
Ľubomír Šimko, SMER - SD
55
Róbert Šándor, NEKA
56
Vojtech Staňo, SMER - SD
57
Ján Stanislav, SNS
58
Michal Rečka, SMER - SD
59
Vladimír Popovič, SMS
60
František Petro, SMER - SD
61
Miloš Barcal, NEKA

Volebná účasť

39,49
%
2017 1. kolo
27,30
%
2013 2. kolo
50,71
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 39,49%
2013 2. kolo 27,30%
2013 1. kolo 50,71%