Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
75,00%
Rudolf Bauer KDS
25,00%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
55,20%
Rudolf Bauer KDS
18,94%
Jozef Holečko NEKA
8,08%
Dominika Palaščáková NOVA
4,39%
Ivan Kuhn OKS
3,70%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
3,00%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,77%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
2,54%
Jaroslav Džunko NEKA
0,92%
Lukáš Sisák KSS
0,46%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
László Köteles, SMK-MKP
384 hlasov
2
Július Grulyo, NEKA
260 hlasov
3
Ivan Hriczko, NEKA
203 hlasov
4
Ladislav Bartók, NEKA
167 hlasov
5
István Zachariaš, SMK-MKP
154 hlasov
6
Jozef Holečko, NEKA
130 hlasov
7
László Iván, SMK-MKP
128 hlasov
8
Anton Király, SMK-MKP
100 hlasov
9
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
82 hlasov
10
Jenő Csoltkó, NEKA
64 hlasov
11
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
50 hlasov
12
Jozef Konkoly, SMER - SD
44 hlasov
13
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
43 hlasov
14
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
43 hlasov
15
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
30 hlasov
16
Františka Kočišová, SĽS
26 hlasov
17
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
22 hlasov
18
Elena Majancsíková, SĽS
22 hlasov
19
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
20 hlasov
20
Monika Bérešová, SZS
19 hlasov
21
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
16 hlasov
22
Jozef Koňa, SĽS
14 hlasov
23
František Petro, SMER - SD
14 hlasov
24
Roman Horváth, SRÚS
14 hlasov
25
Ján Bačo, SĽS
13 hlasov
26
Viliam Bačo, NEKA
13 hlasov
27
Ľubomír Šimko, SMER - SD
13 hlasov
28
Viktor Dulina, NEKA
12 hlasov
29
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
12 hlasov
30
Dominika Palaščáková, NOVA
11 hlasov
31
Michal Rečka, SMER - SD
10 hlasov
32
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
10 hlasov
33
Ján Kokarda, NEKA
10 hlasov
34
Imrich Kohút, SĽS
10 hlasov
35
Anton Medvec, NEKA
9 hlasov
36
Martin Baltes, SĽS
9 hlasov
37
Miloš Barcal, NEKA
9 hlasov
38
Ján Marton, NOVA
8 hlasov
39
Monika Vargová, SNS
8 hlasov
40
Ľubica Holováčová, SĽS
7 hlasov
41
Miroslav Bačenko, NEKA
7 hlasov
42
Ivan Buchla, SNS
7 hlasov
43
Alexander Bimbo, SRÚS
7 hlasov
44
Slavomír Horváth, SNS
6 hlasov
45
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
6 hlasov
46
Vojtech Staňo, SMER - SD
6 hlasov
47
Marián Tóth, SaS
6 hlasov
48
Róbert Čarny, SNS
5 hlasov
49
Róbert Šándor, NEKA
5 hlasov
50
Radoslav Šimko, SNS
5 hlasov
51
Ján Mikloš, KSS
5 hlasov
52
Marián Kertész, PD
4 hlasov
53
Karol Dzugas, NEKA
4 hlasov
54
Ján Stanislav, SNS
4 hlasov
55
Peter Papáč, KSS
4 hlasov
56
Vladimír Popovič, SMS
3 hlasov
57
Božena Letková, NEKA
3 hlasov
58
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
3 hlasov
59
Peter Palaščák, SOĽ
2 hlasov
60
Jozef Tischler, SĽS
2 hlasov
61
Ladislav Vojtko, KSS
1 hlasov

Volebná účasť

29,43
%
2017 1. kolo
8,07
%
2013 2. kolo
21,28
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,43%
2013 2. kolo 8,07%
2013 1. kolo 21,28%