Kandidáti na predsedu VÚC

Ondrej Lunter NEKA
53,09%
Rudolf Huliak NK/NEKA
25,93%
Adrian Polóny NEKA
6,17%
Marek Kotleba ĽS Naše Slovensko
4,94%
Miroslav Suja REPUBLIKA
4,94%
Marek Modranský NEKA
2,47%
Michal Albert KSS
1,23%
Maroš Čupka Socialisti.sk
1,23%
Jozef Sásik Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Maroš Lacko, Hlas - sociálna demokracia
38 hlasov
2
Katarína Belicová, NEKA
12 hlasov
3
Martin Turčan, NEKA
12 hlasov
4
Ľubica Laššáková, Hlas - sociálna demokracia
11 hlasov
5
Igor Kašper, SME RODINA
11 hlasov
6
Jakub Gajdošík, Hlas - sociálna demokracia
10 hlasov
7
Roland Lamper, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
9 hlasov
8
Daniel Karas, SMER - SD, REPUBLIKA
9 hlasov
9
Vladimír Sklenka, NEKA
9 hlasov
10
Martina Kubišová, NEKA
8 hlasov
11
Ludvik Nábělek, Hlas - sociálna demokracia
8 hlasov
12
Katarína Čižmárová, SOM Slovensko
8 hlasov
13
Vladimír Baláž, SMER - SD, REPUBLIKA
8 hlasov
14
Peter Gogola, NEKA
7 hlasov
15
Martin Hanes, SaS, KDH, Progresívne...
7 hlasov
16
Stanislav Mičev, NEKA
7 hlasov
17
Ľubomír Vážny, SMER - SD, REPUBLIKA
6 hlasov
18
Zuzana Macošková, NK/NEKA
6 hlasov
19
Milan Lichý, NEKA
5 hlasov
20
Peter Voskár, NK/NEKA
5 hlasov
21
Jozef Lovás, SMER - SD, REPUBLIKA
5 hlasov
22
Ivan Mailing, NK/NEKA
5 hlasov
23
Martin Majling, NEKA
5 hlasov
24
Viera Dubačová, ODS - Občianski demokrati...
5 hlasov
25
Radoslav Petrík, NK/NEKA
5 hlasov
26
Zuzana Schlosserová, NK/NEKA
5 hlasov
27
Csilla Droppová, NEKA
5 hlasov
28
Elena Buksová, NEKA
5 hlasov
29
Martin Pechovský, Hlas - sociálna demokracia
5 hlasov
30
David Kapusta, NEKA
4 hlasov
31
Erika Karová, NEKA
4 hlasov
32
Peter Ušiak, NEKA
4 hlasov
33
Andrej Refka, Hlas - sociálna demokracia
4 hlasov
34
Matúš Mistrík, NK/NEKA
4 hlasov
35
Matúš Molitoris, NEKA
4 hlasov
36
Andrea Dolinská, NEKA
4 hlasov
37
Tomáš Sobota, SaS, KDH, Progresívne...
4 hlasov
38
Milan Smädo, NEKA
3 hlasov
39
Michal Rusko, SOM Slovensko
3 hlasov
40
Miroslav Ivan, ODS - Občianski demokrati...
3 hlasov
41
Radovan Sloboda, SaS, KDH, Progresívne...
3 hlasov
42
Janka Slobodníková, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
43
Pavel Marko, NK/NEKA
3 hlasov
44
Pavel Zajac, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
45
Branislav Vasilovčík, NK/NEKA
2 hlasov
46
Viktor Jedlička, SMER - SD, REPUBLIKA
2 hlasov
47
Ján Pacek, SMER - SD, REPUBLIKA
2 hlasov
48
Roman Pšenák, SMER - SD, REPUBLIKA
2 hlasov
49
Peter Podhorský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
50
Pavol Gregorčok, Hlas - sociálna demokracia
2 hlasov
51
Miroslav Potančok, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
52
Marta Klačanová, SaS, KDH, Progresívne...
2 hlasov
53
Martin Adamec, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
54
Maroš Čupka, Socialisti.sk
1 hlasov
55
Jaroslav Rusina, ZA ĽUDÍ
1 hlasov
56
Juraj Pivka, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
57
Karol Kováč, NEKA
1 hlasov
58
Kristína Cibuľová Kubašková, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
59
Richard Burkovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
60
Roman Štrba, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
61
Juraj Odor, NEKA
1 hlasov
62
Jozef Sásik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
63
Marcel Mojžiš, ODS - Občianski demokrati...
64
Peter Plančík, KSS
65
Helena Straková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
66
Janka Slaná, NEKA
67
Marek Vyhnička, SNS
68
Vladimír Rosinský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
69
Milan Prašovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
70
Ivan Kostúr, KSS
71
Marek Modranský, NEKA
72
Ján Mizerák, SME RODINA
73
Michal Albert, KSS
74
Pavel Bachleda, NEKA
75
Marta Medzihradská, NEKA
76
Jaroslav Mazůrek, SME RODINA
77
Róbert Maťovčík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
78
Dana Lichá, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
79
Jana Krenn, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
80
Rudolf Kapolka, SRDCE - SNJ - sv
81
Ján Jambrich, Slovenská ľudová strana (SĽS)

Volebná účasť

62,04 %

Historický vývoj

29.10. 2022 62,04 %
04.11. 2017 1. kolo 61,19 %
23.11. 2013 2. kolo 35,43 %
09.11. 2013 1. kolo 28,34 %