Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
68,89%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
31,11%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
54,29%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
25,71%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
14,29%
Ladislav Fízik ASV
5,71%
Karol Konárik SNS
Ondrej Binder NEKA
Andrea Jenčíková NP
Emil Samko KĽS
Jaroslav Sekerka KSS
Pavel Chovanec ÚSVIT
Jozef Sásik SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
2
Ján Chladný, KDS
10 hlasov
3
Jaroslav Kuracina, NEKA
9 hlasov
4
Ján Šabo, KDH, SMER - SD
9 hlasov
5
Peter Lačný, KDH, SMER - SD
8 hlasov
6
Ľubica Laššáková, KDH, SMER - SD
8 hlasov
7
Ľubomír Motyčka, NEKA
8 hlasov
8
Katarína Čižmárová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
8 hlasov
9
Peter Rusnák, NEKA
7 hlasov
10
Miroslav Ivan, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
6 hlasov
11
Jakub Gajdošík, KDH, SMER - SD
6 hlasov
12
Daniel Karas, KDH, SMER - SD
6 hlasov
13
Ladislav Topoľský, KDH, SMER - SD
6 hlasov
14
Viera Marková, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
5 hlasov
15
Peter Gogola, NEKA
5 hlasov
16
Radovan Sloboda, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
5 hlasov
17
Ján Šulaj, KDH, SMER - SD
5 hlasov
18
Martin Baník, KDS
3 hlasov
19
Peter Molitoris, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
20
Igor Donoval, ASV
2 hlasov
21
Janka Slobodníková, SĽS
2 hlasov
22
Miloš Horný, SMS
2 hlasov
23
Miroslav Belička, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
24
Karol Konárik, SNS
2 hlasov
25
Vladimír Túry, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
26
Simon Barth, SMS
1 hlasov
27
Iveta Majerová, NEKA
1 hlasov
28
Jaroslav Maslen, NEKA
1 hlasov
29
Ján Jambrich, SĽS
1 hlasov
30
Milan Prašovský, SĽS
1 hlasov
31
Elena Púchyová, Zmena zdola, DÚ, SZS
1 hlasov
32
Jana Štrangfeldová, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
33
Jozef Smekal, NEKA
1 hlasov
34
Janka Slaná, NEKA
1 hlasov
35
Branislav Slaný, NEKA
1 hlasov
36
Jaroslav Sekerka, KSS
1 hlasov
37
Jozef Sásik, SĽS
1 hlasov
38
Michal Rusko, NEKA
1 hlasov
39
Vladimír Rosinský, SĽS
1 hlasov
40
Ľubomír Šesták, NEKA
1 hlasov
41
Juraj Remšík, SMS
1 hlasov
42
Roman Štrba, SĽS
43
Svetozár Tomič, SMS
44
Pavol Svetlík, SNS
45
Anna Babčanová, Zmena zdola, DÚ, SZS
46
Jaroslava Miklóšová, SMS
47
Peter Majerský, KSS
48
Augustín Richtárech, OKS
49
Milan Ligoš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
50
Ivan Kostúr, KSS
51
Ľubomír Kopál, KDH, SMER - SD
52
Karol Jadáš, KDS
53
Róbert Huran, NEKA
54
Lukáš Ginič, SMS
55
Igor Ďurana, SĽS
56
Teodor Bindas, SMS
57
Zdena Bienska, SĽS
58
Dana Hríbiková, OKS
59
Daniela Baranová, MOST - HÍD
60
Vladimír Sklenka, NEKA
61
Andrej Sliacky, SMS
62
Ľubomír Piterka, NEKA

Volebná účasť

35,43 %

Historický vývoj

28,34 %

Historický vývoj

04.11. 2017 1. kolo 61,19 %
23.11. 2013 2. kolo 35,43 %
09.11. 2013 1. kolo 28,34 %