Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
87,04%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6,48%
Dorota Bujňáková NP
2,78%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
1,85%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
0,93%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
0,93%
Štefan Straka KSS
Anton Korba NEKA
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Fedorko, SMER - SD
99 hlasov
2
Ján Ferko, SMER - SD
91 hlasov
3
František Bazar, SNS
40 hlasov
4
Michal Druga, SMER - SD
30 hlasov
5
Ivan Hopta, ÚSVIT
25 hlasov
6
Miroslav Kerekanič, SMER - SD
23 hlasov
7
Tibor Focko, SMER - SD
21 hlasov
8
Cyril Hirjak, NEKA
14 hlasov
9
Peter Kulan, NOVA
10 hlasov
10
Michal Babin, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
8 hlasov
11
Zdenek Novák, 99%, PaS
6 hlasov
12
Peter Sinaj, NÁŠ KRAJ
6 hlasov
13
Veronika Kocková, 99%, PaS
5 hlasov
14
Anna Sotaková, KSS
5 hlasov
15
Dušan Drančak, NÁŠ KRAJ
5 hlasov
16
Ľuboslava Hofericová, NEKA
5 hlasov
17
Michal Kurťák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
18
Štefan Ladičkovský, NEKA
5 hlasov
19
Peter Beták, NOVA
4 hlasov
20
Jozef Babják, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
21
Marián Paško, ÚSVIT
4 hlasov
22
Rudolf Gregorovič, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
23
Iveta Mičáková, ÚSVIT
3 hlasov
24
Andrej Semanco, NEKA
3 hlasov
25
Monika Karaffová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
26
Andrea Firkáľová, 99%, PaS
2 hlasov
27
Iveta Lesáková, Z-SNP
2 hlasov
28
Monika Petrušková, ÚSVIT
2 hlasov
29
Milan Mňahončák, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
30
Jozef Bajkó, Z-SNP
1 hlasov
31
Milan Čička, SNS
1 hlasov
32
Marián Feigl, ÚSVIT
1 hlasov
33
Milan Grundza, 99%, PaS
1 hlasov
34
Martin Hoľko, NOVA
1 hlasov
35
Pavol Charitun, Zmena zdola, DÚ
1 hlasov
36
Marek Juro, SaS
1 hlasov
37
Martina Adameková, NOVA
1 hlasov
38
Marián Vojtko, SNS
1 hlasov
39
Vladimír Sivý, SMS
1 hlasov
40
Ľubomír Kurej, SRÚS
1 hlasov
41
Matúš Karas, KSS
1 hlasov
42
Simona Galliková, Z-SNP

Volebná účasť

54,23
%
2017 1. kolo
44,78
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 54,23%
2013 1. kolo 44,78%