Kandidáti na predsedu VÚC

Erika Jurinová OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SME...
37,42%
Igor Choma SMER - SD
17,18%
Katarína Boková Slovenské Hnutie Obrody
12,27%
Igor Janckulík KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení, SNS
11,04%
Peter Slyško Hlas - sociálna demokracia
7,98%
Marián Murín NEKA
5,52%
Miroslav Urban REPUBLIKA
4,91%
Daniela Zemanová Hnutie ONÁS
1,84%
František Drozd ĽS Naše Slovensko
1,23%
Andrea Starinská NK/NEKA
0,61%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Zuzana Valocká, NEKA
62 hlasov
2
Branislav Zacharides, NEKA
38 hlasov
3
Erika Cintulová, NEKA
38 hlasov
4
Stanislav Thomka, NEKA
33 hlasov
5
Bibiana Pánisová, SMER - SD
30 hlasov
6
František Výrostko, NEKA
27 hlasov
7
Ľuboš Gottwald, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
27 hlasov
8
Martina Antošová, NEKA
25 hlasov
9
Milan Ftorek, NEKA
24 hlasov
10
Tatiana Červeňová, Hlas - sociálna demokracia
23 hlasov
11
Peter Vons, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
22 hlasov
12
Martin Hudec, NEKA
21 hlasov
13
Marcel Maťovčík, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
21 hlasov
14
Vladimír Polakovič, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
21 hlasov
15
Marián Krivuš, NEKA
21 hlasov
16
Tomáš Zanovit, Hlas - sociálna demokracia
19 hlasov
17
Marína Gallová, Skúsme to inak, SaS, OKS
17 hlasov
18
Jozef Krištoffy, NEKA
17 hlasov
19
Michal Uherčík, Skúsme to inak, SaS, OKS
17 hlasov
20
Peter Kašuba, NEKA
17 hlasov
21
Marián Fedor, SMER - SD
16 hlasov
22
Peter Majko, SNS
16 hlasov
23
Roman Kopka, Hlas - sociálna demokracia
15 hlasov
24
Katarína Boková, Slovenské Hnutie Obrody
15 hlasov
25
Marek Belák, NEKA
13 hlasov
26
Adam Lučanský, Slovenský PATRIOT
12 hlasov
27
Tibor Adamko, Hlas - sociálna demokracia
11 hlasov
28
Milan Horňák, Skúsme to inak, SaS, OKS
11 hlasov
29
Ľubomír Vaňko, NEKA
10 hlasov
30
Dalibor Steindl, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
10 hlasov
31
Zdenko Kozák, SNS
10 hlasov
32
Štefan Balošák, Hlas - sociálna demokracia
10 hlasov
33
Roman Maťko, SMER - SD
10 hlasov
34
Pavol Mikluš, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
10 hlasov
35
Lucia Omámiková, REPUBLIKA
9 hlasov
36
Lenka Sláviková, SMER - SD
9 hlasov
37
Veronika Gajdošová Ladňáková, Skúsme to inak, SaS, OKS
9 hlasov
38
Jozef Petráš, NEKA
9 hlasov
39
Dušan Kričko, REPUBLIKA
8 hlasov
40
Dávid Marko, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
8 hlasov
41
Miroslav Jánošík, SNS
8 hlasov
42
Ivan Jancko, Progresívne Slovensko
7 hlasov
43
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
44
Lukáš Šauša, Progresívne Slovensko
7 hlasov
45
Dana Cervanová, Progresívne Slovensko
7 hlasov
46
Adam Žilák, Skúsme to inak, SaS, OKS
7 hlasov
47
Marcela Balošáková, Skúsme to inak, SaS, OKS
6 hlasov
48
Daniel Diškanec, NK/NEKA
6 hlasov
49
Juraj Stahl, Skúsme to inak, SaS, OKS
6 hlasov
50
Andrej Rodák, Skúsme to inak, SaS, OKS
6 hlasov
51
Ján Kováčik, SMER - SD
5 hlasov
52
Branislav Kolarovszki, Hlas - sociálna demokracia
5 hlasov
53
Erika Vrabcová, Hlas - sociálna demokracia
5 hlasov
54
Dušan Zachar, NK/NEKA
5 hlasov
55
Anton Ančic, Slovenské Hnutie Obrody
5 hlasov
56
Miroslav Blahušiak, Hlas - sociálna demokracia
5 hlasov
57
Zdenka Kramárová, Slovenské Hnutie Obrody
4 hlasov
58
Eva Wedra Kačková, SRDCE - SNJ - sv
4 hlasov
59
Peter Had, ŽIVOT
3 hlasov
60
Svetana Angelová, Slovenské Hnutie Obrody
3 hlasov
61
Katarína Spiššáková, KSS
2 hlasov
62
Alexander Velitš, KSS
2 hlasov
63
Viliam Komora, NK/NEKA
2 hlasov
64
Miroslav Herák, KSS
2 hlasov
65
Ľubomír Červenec, NK/NEKA
1 hlasov

Volebná účasť

47,15 %

Historický vývoj

29.10. 2022 47,15 %
04.11. 2017 1. kolo 39,45 %
09.11. 2013 1. kolo 22,02 %