Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
58,33%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
22,22%
Igor Ryban NEKA
18,06%
Juraj Pavlovič KSS
1,39%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Výrostko, NEKA
29 hlasov
2
Imrich Žigo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
23 hlasov
3
Peter Vons, NEKA
20 hlasov
4
Tomáš Zanovit, SNS
17 hlasov
5
Stanislav Thomka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
16 hlasov
6
Peter Kašuba, NEKA
13 hlasov
7
Milan Benko, NEKA
12 hlasov
8
Katarína Tomášová, SMER - SD
12 hlasov
9
Slavomír Šuch, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
12 hlasov
10
Tatiana Červeňová, SMER - SD
10 hlasov
11
Róbert Ivaška, SMER - SD
9 hlasov
12
Štefan Balošák, SMER - SD
9 hlasov
13
Vladimír Polakovič, NEKA
8 hlasov
14
Mikuláš Knapp, OKS, NOVA
8 hlasov
15
Juraj Antal, NEKA
7 hlasov
16
Marián Fedor, SMER - SD
7 hlasov
17
Dušan Haško, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
18
Tomáš Jedinák, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
19
Miroslav Mazúr, SMER - SD
7 hlasov
20
Stanislav Rohoň, NEKA
7 hlasov
21
Tibor Adamko, NEKA
6 hlasov
22
Zdenko Kozák, NEKA
6 hlasov
23
Matej Bórik, NEKA
6 hlasov
24
Marek Pavlovič, KSS
6 hlasov
25
Róbert Klimo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
6 hlasov
26
Peter Šimkovič, NEKA
6 hlasov
27
Ondrej Potančok, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
28
Patrik Volentier, OKS, NOVA
5 hlasov
29
Róbert Gottlieb, NEKA
5 hlasov
30
Ľubomír Vaňko, NEKA
5 hlasov
31
Miroslav Mlynár, SMER - SD
5 hlasov
32
Peter Belica, NEKA
4 hlasov
33
Martin Tanevski, KSS
4 hlasov
34
Pavol Krišpinský, PD
4 hlasov
35
Ľubomír Kolár, KSS
3 hlasov
36
Matúš Svinčák, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
37
Zita Prívozníková, KSS
3 hlasov
38
Július Morgoš, OKS, NOVA
2 hlasov
39
Ján Kurhajec, ĽS-HZDS
2 hlasov
40
Nadežda Šugrová, SMER - SD
2 hlasov
41
Miroslav Herák, KSS
2 hlasov
42
Viera Korchanová, ĽS-HZDS
1 hlasov
43
Marta Svitačová, ĽS-HZDS
1 hlasov
44
Jozef Kendra, KSS
1 hlasov
45
Oxana Tkáčová, NP
1 hlasov
46
Milan Nemček, EDS
1 hlasov
47
Ján Mičko, KSS
1 hlasov
48
Danica Medvecká, KSS
1 hlasov
49
Peter Maruniak, EDS
1 hlasov
50
Marcel Vajzer, NP
51
Mária Sedmáková, ĽS-HZDS
52
Mária Šubrtová, ĽS-HZDS
53
Daša Ferklová, ĽS-HZDS
54
František Kurhajec, ĽS-HZDS

Volebná účasť

39,45
%
2017 1. kolo
22,02
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 39,45%
2013 1. kolo 22,02%