Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Slyško Hlas - sociálna demokracia
30,00%
Igor Choma SMER - SD
25,00%
Igor Janckulík KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení, SNS
25,00%
Erika Jurinová OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SME...
12,50%
Katarína Boková Slovenské Hnutie Obrody
5,00%
Andrea Starinská NK/NEKA
2,50%
František Drozd ĽS Naše Slovensko
Marián Murín NEKA
Miroslav Urban REPUBLIKA
Daniela Zemanová Hnutie ONÁS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tomáš Zanovit, Hlas - sociálna demokracia
17 hlasov
2
Branislav Zacharides, NEKA
7 hlasov
3
Peter Kašuba, NEKA
6 hlasov
4
Erika Cintulová, NEKA
6 hlasov
5
Zuzana Valocká, NEKA
5 hlasov
6
Tatiana Červeňová, Hlas - sociálna demokracia
5 hlasov
7
Tibor Adamko, Hlas - sociálna demokracia
5 hlasov
8
Marián Krivuš, NEKA
4 hlasov
9
Marek Belák, NEKA
4 hlasov
10
František Výrostko, NEKA
4 hlasov
11
Adam Žilák, Skúsme to inak, SaS, OKS
3 hlasov
12
Stanislav Thomka, NEKA
3 hlasov
13
Dávid Marko, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
3 hlasov
14
Miroslav Blahušiak, Hlas - sociálna demokracia
3 hlasov
15
Ján Kováčik, SMER - SD
3 hlasov
16
Marína Gallová, Skúsme to inak, SaS, OKS
2 hlasov
17
Martina Antošová, NEKA
2 hlasov
18
Štefan Balošák, Hlas - sociálna demokracia
2 hlasov
19
Bibiana Pánisová, SMER - SD
2 hlasov
20
Adam Lučanský, Slovenský PATRIOT
2 hlasov
21
Zdenko Kozák, SNS
2 hlasov
22
Roman Kopka, Hlas - sociálna demokracia
2 hlasov
23
Miroslav Jánošík, SNS
2 hlasov
24
Milan Horňák, Skúsme to inak, SaS, OKS
2 hlasov
25
Marián Fedor, SMER - SD
2 hlasov
26
Ľuboš Gottwald, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
2 hlasov
27
Miroslav Herák, KSS
2 hlasov
28
Jozef Petráš, NEKA
2 hlasov
29
Michal Uherčík, Skúsme to inak, SaS, OKS
1 hlasov
30
Daniel Diškanec, NK/NEKA
1 hlasov
31
Andrej Rodák, Skúsme to inak, SaS, OKS
1 hlasov
32
Dana Cervanová, Progresívne Slovensko
1 hlasov
33
Peter Majko, SNS
1 hlasov
34
Roman Maťko, SMER - SD
1 hlasov
35
Marcela Balošáková, Skúsme to inak, SaS, OKS
1 hlasov
36
Lucia Omámiková, REPUBLIKA
1 hlasov
37
Jozef Krištoffy, NEKA
1 hlasov
38
Alexander Velitš, KSS
1 hlasov
39
Eva Wedra Kačková, SRDCE - SNJ - sv
1 hlasov
40
Juraj Stahl, Skúsme to inak, SaS, OKS
1 hlasov
41
Katarína Spiššáková, KSS
1 hlasov
42
Erika Vrabcová, Hlas - sociálna demokracia
1 hlasov
43
Lenka Sláviková, SMER - SD
1 hlasov
44
Branislav Kolarovszki, Hlas - sociálna demokracia
1 hlasov
45
Viliam Komora, NK/NEKA
1 hlasov
46
Ľubomír Vaňko, NEKA
1 hlasov
47
Zdenka Kramárová, Slovenské Hnutie Obrody
1 hlasov
48
Dalibor Steindl, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
1 hlasov
49
Marcel Maťovčík, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
50
Dušan Zachar, NK/NEKA
51
Martin Hudec, NEKA
52
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
53
Lukáš Šauša, Progresívne Slovensko
54
Vladimír Polakovič, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
55
Peter Vons, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
56
Pavol Mikluš, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
57
Dušan Kričko, REPUBLIKA
58
Ivan Jancko, Progresívne Slovensko
59
Peter Had, ŽIVOT
60
Veronika Gajdošová Ladňáková, Skúsme to inak, SaS, OKS
61
Milan Ftorek, NEKA
62
Ľubomír Červenec, NK/NEKA
63
Katarína Boková, Slovenské Hnutie Obrody
64
Svetana Angelová, Slovenské Hnutie Obrody
65
Anton Ančic, Slovenské Hnutie Obrody

Volebná účasť

32,86 %

Historický vývoj

29.10. 2022 32,86 %
04.11. 2017 1. kolo 31,12 %
09.11. 2013 1. kolo 14,00 %