vyberte rok
Turčiansky Ďurokres Martin

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár Smer-SD
65,96%
Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
17,02%
Peter Sagan ĽSNS
10,64%
Marián Murín NEKA
6,38%
Peter Cibulka NEKA
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
Anton Martvoň NEKA
Ján Mikolaj SNS
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR

Volebná účasť

31,12
%
2017 1. kolo
14,00
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,12%
2013 1. kolo 14%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marek Straka, SMER-SD
34 hlasov
2
Tomáš Zanovit, NEKA
17 hlasov
3
Erika Cintulová, NEKA
16 hlasov
4
Zuzana Valocká, NEKA
11 hlasov
5
Patrik Antal, NEKA
10 hlasov
6
Peter Kašuba, NEKA
10 hlasov
7
Marián Fedor, SMER-SD
6 hlasov
8
Štefan Balošák, SMER-SD
5 hlasov
9
Jaroslav Brzák, NEKA
4 hlasov
10
Katarína Tomášová, SMER-SD
4 hlasov
11
Stanislav Thomka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
12
Zdenko Kozák, SNS
4 hlasov
13
Peter Vons, NEKA
4 hlasov
14
Martin Hudec, SNS
4 hlasov
15
Tatiana Červeňová, SMER-SD
3 hlasov
16
Imrich Žigo, NEKA
3 hlasov
17
Jarmila Rechtoríková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
18
Jozef Polko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
19
Jozef Petráš, SMER-SD
3 hlasov
20
Róbert Ivaška, SMER-SD
3 hlasov
21
Pavol Zemko, NEKA
2 hlasov
22
Marián Krivuš, NEKA
2 hlasov
23
Branislav Zacharides, NEKA
2 hlasov
24
Slavomír Šuch, SMER-SD
2 hlasov
25
Dušan Kričko, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
26
Tomáš Jedinák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
27
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
28
Dalibor Steindl, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
29
Marek Belák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
30
Stanislav Rohoň, NEKA
1 hlasov
31
Mikuláš Knapp, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
32
Milan Horňák, NEKA
1 hlasov
33
Svetana Angelová, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
34
Vladimír Homola, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
35
Marek Veverica, DOMA DOBRE
1 hlasov
36
Peter Ďurica, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
37
František Výrostko, NEKA
38
Katarína Boková, ĽS Naše Slovensko
39
Alexander Velitš, VZDOR
40
Ján Burda, MOST - HÍD
41
Renáta Brveníková, DOMA DOBRE
42
Zuzana Ficová, DOMA DOBRE
43
Ivan Gondáš, SNS
44
Miroslav Herák, KSS
45
Ivan Kendra, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
46
Miroslav Litvaj, ĽS Naše Slovensko
47
Dávid Marko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
48
Marcel Maťovčík, NEKA
49
Miroslav Mazúr, NEKA
50
Jozef Krištoffy, MOST - HÍD
51
Eva Milučká, SNS
52
Vladimír Polakovič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
53
Dana Šinálová, SNS
54
Martin Čanády, SNS