Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
76,19%
Igor Ryban NEKA
23,81%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko
Juraj Pavlovič KSS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tatiana Červeňová, SMER - SD
7 hlasov
2
Róbert Ivaška, SMER - SD
5 hlasov
3
Štefan Balošák, SMER - SD
4 hlasov
4
Katarína Tomášová, SMER - SD
4 hlasov
5
František Výrostko, NEKA
4 hlasov
6
Marián Fedor, SMER - SD
4 hlasov
7
Zdenko Kozák, NEKA
4 hlasov
8
Tibor Adamko, NEKA
4 hlasov
9
Miroslav Mazúr, SMER - SD
3 hlasov
10
Imrich Žigo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
11
Peter Kašuba, NEKA
3 hlasov
12
Peter Belica, NEKA
3 hlasov
13
Peter Šimkovič, NEKA
2 hlasov
14
Róbert Klimo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
15
Miroslav Mlynár, SMER - SD
2 hlasov
16
Dušan Haško, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
17
Vladimír Polakovič, NEKA
1 hlasov
18
Ján Kurhajec, ĽS-HZDS
1 hlasov
19
Milan Benko, NEKA
1 hlasov
20
Matej Bórik, NEKA
1 hlasov
21
Martin Tanevski, KSS
1 hlasov
22
Daša Ferklová, ĽS-HZDS
1 hlasov
23
František Kurhajec, ĽS-HZDS
1 hlasov
24
Róbert Gottlieb, NEKA
1 hlasov
25
Miroslav Herák, KSS
1 hlasov
26
Jozef Kendra, KSS
1 hlasov
27
Matúš Svinčák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
28
Mária Sedmáková, ĽS-HZDS
1 hlasov
29
Marcel Vajzer, NP
1 hlasov
30
Patrik Volentier, OKS, NOVA
1 hlasov
31
Peter Vons, NEKA
1 hlasov
32
Tomáš Zanovit, SNS
1 hlasov
33
Marta Svitačová, ĽS-HZDS
1 hlasov
34
Nadežda Šugrová, SMER - SD
35
Július Morgoš, OKS, NOVA
36
Ján Mičko, KSS
37
Danica Medvecká, KSS
38
Peter Maruniak, EDS
39
Pavol Krišpinský, PD
40
Viera Korchanová, ĽS-HZDS
41
Ľubomír Kolár, KSS
42
Mikuláš Knapp, OKS, NOVA
43
Milan Nemček, EDS
44
Marek Pavlovič, KSS
45
Ondrej Potančok, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
46
Tomáš Jedinák, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
47
Ľubomír Vaňko, NEKA
48
Oxana Tkáčová, NP
49
Stanislav Thomka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
50
Slavomír Šuch, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
51
Mária Šubrtová, ĽS-HZDS
52
Stanislav Rohoň, NEKA
53
Zita Prívozníková, KSS
54
Juraj Antal, NEKA

Volebná účasť

31,12
%
2017 1. kolo
14,00
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,12%
2013 1. kolo 14,00%