Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
66,06%
Igor Ryban NEKA
15,15%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
14,55%
Juraj Pavlovič KSS
3,64%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko
0,61%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Výrostko, NEKA
64 hlasov
2
Miroslav Mazúr, SMER - SD
55 hlasov
3
Zdenko Kozák, NEKA
48 hlasov
4
Miroslav Mlynár, SMER - SD
43 hlasov
5
Tatiana Červeňová, SMER - SD
41 hlasov
6
Peter Vons, NEKA
39 hlasov
7
Peter Kašuba, NEKA
36 hlasov
8
Ľubomír Vaňko, NEKA
33 hlasov
9
Štefan Balošák, SMER - SD
31 hlasov
10
Katarína Tomášová, SMER - SD
30 hlasov
11
Stanislav Thomka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
29 hlasov
12
Róbert Ivaška, SMER - SD
27 hlasov
13
Marián Fedor, SMER - SD
25 hlasov
14
Imrich Žigo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
25 hlasov
15
Slavomír Šuch, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
25 hlasov
16
Peter Šimkovič, NEKA
22 hlasov
17
Nadežda Šugrová, SMER - SD
21 hlasov
18
Tomáš Zanovit, SNS
19 hlasov
19
Vladimír Polakovič, NEKA
18 hlasov
20
Milan Nemček, EDS
17 hlasov
21
Róbert Klimo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
15 hlasov
22
Tibor Adamko, NEKA
14 hlasov
23
Dušan Haško, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
13 hlasov
24
Peter Belica, NEKA
13 hlasov
25
Július Morgoš, OKS, NOVA
13 hlasov
26
Matej Bórik, NEKA
12 hlasov
27
Tomáš Jedinák, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
9 hlasov
28
Milan Benko, NEKA
8 hlasov
29
František Kurhajec, ĽS-HZDS
8 hlasov
30
Danica Medvecká, KSS
8 hlasov
31
Mária Šubrtová, ĽS-HZDS
7 hlasov
32
Stanislav Rohoň, NEKA
7 hlasov
33
Juraj Antal, NEKA
7 hlasov
34
Marek Pavlovič, KSS
7 hlasov
35
Ján Kurhajec, ĽS-HZDS
6 hlasov
36
Zita Prívozníková, KSS
6 hlasov
37
Ondrej Potančok, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
6 hlasov
38
Ján Mičko, KSS
6 hlasov
39
Mikuláš Knapp, OKS, NOVA
6 hlasov
40
Miroslav Herák, KSS
5 hlasov
41
Martin Tanevski, KSS
5 hlasov
42
Ľubomír Kolár, KSS
5 hlasov
43
Róbert Gottlieb, NEKA
4 hlasov
44
Peter Maruniak, EDS
4 hlasov
45
Mária Sedmáková, ĽS-HZDS
3 hlasov
46
Patrik Volentier, OKS, NOVA
3 hlasov
47
Marcel Vajzer, NP
3 hlasov
48
Pavol Krišpinský, PD
3 hlasov
49
Oxana Tkáčová, NP
3 hlasov
50
Marta Svitačová, ĽS-HZDS
3 hlasov
51
Matúš Svinčák, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
52
Viera Korchanová, ĽS-HZDS
2 hlasov
53
Jozef Kendra, KSS
2 hlasov
54
Daša Ferklová, ĽS-HZDS

Volebná účasť

40,37
%
2017 1. kolo
22,22
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 40,37%
2013 1. kolo 22,22%