Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
54,35%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
21,74%
Igor Ryban NEKA
17,39%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko
4,35%
Juraj Pavlovič KSS
2,17%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Stanislav Rohoň, NEKA
21 hlasov
2
František Výrostko, NEKA
14 hlasov
3
Róbert Ivaška, SMER - SD
13 hlasov
4
Imrich Žigo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
10 hlasov
5
Slavomír Šuch, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
8 hlasov
6
Tomáš Zanovit, SNS
8 hlasov
7
Katarína Tomášová, SMER - SD
8 hlasov
8
Stanislav Thomka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
9
Juraj Antal, NEKA
7 hlasov
10
Róbert Klimo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
11
Peter Vons, NEKA
6 hlasov
12
Dušan Haško, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
6 hlasov
13
Tatiana Červeňová, SMER - SD
5 hlasov
14
Ondrej Potančok, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
15
Miroslav Mlynár, SMER - SD
5 hlasov
16
Peter Kašuba, NEKA
5 hlasov
17
Tomáš Jedinák, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
18
Tibor Adamko, NEKA
4 hlasov
19
Vladimír Polakovič, NEKA
4 hlasov
20
Zdenko Kozák, NEKA
4 hlasov
21
Štefan Balošák, SMER - SD
3 hlasov
22
Matej Bórik, NEKA
3 hlasov
23
Marián Fedor, SMER - SD
3 hlasov
24
Ľubomír Vaňko, NEKA
3 hlasov
25
Nadežda Šugrová, SMER - SD
2 hlasov
26
Ján Kurhajec, ĽS-HZDS
2 hlasov
27
Patrik Volentier, OKS, NOVA
2 hlasov
28
Daša Ferklová, ĽS-HZDS
1 hlasov
29
Róbert Gottlieb, NEKA
1 hlasov
30
František Kurhajec, ĽS-HZDS
1 hlasov
31
Peter Maruniak, EDS
1 hlasov
32
Miroslav Mazúr, SMER - SD
1 hlasov
33
Marcel Vajzer, NP
1 hlasov
34
Milan Nemček, EDS
1 hlasov
35
Oxana Tkáčová, NP
1 hlasov
36
Peter Šimkovič, NEKA
1 hlasov
37
Viera Korchanová, ĽS-HZDS
1 hlasov
38
Ľubomír Kolár, KSS
1 hlasov
39
Mikuláš Knapp, OKS, NOVA
1 hlasov
40
Marta Svitačová, ĽS-HZDS
41
Mária Šubrtová, ĽS-HZDS
42
Martin Tanevski, KSS
43
Jozef Kendra, KSS
44
Matúš Svinčák, ĽS Naše Slovensko
45
Mária Sedmáková, ĽS-HZDS
46
Milan Benko, NEKA
47
Peter Belica, NEKA
48
Miroslav Herák, KSS
49
Pavol Krišpinský, PD
50
Danica Medvecká, KSS
51
Ján Mičko, KSS
52
Július Morgoš, OKS, NOVA
53
Marek Pavlovič, KSS
54
Zita Prívozníková, KSS

Volebná účasť

29,50
%
2017 1. kolo
15,56
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,50%
2013 1. kolo 15,56%