vyberte rok
Turčianska Štiavničkaokres Martin

Kandidáti na predsedu VÚC

Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
45,00%
Juraj Blanár Smer-SD
26,00%
Marián Murín NEKA
14,00%
Peter Sagan ĽSNS
6,00%
Anton Martvoň NEKA
4,00%
Ján Mikolaj SNS
3,00%
Peter Cibulka NEKA
1,00%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
1,00%
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR

Volebná účasť

28,64
%
2017 1. kolo
11,53
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,64%
2013 1. kolo 11,53%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Dana Šinálová, SNS
104 hlasov
2
Zdenko Kozák, SNS
75 hlasov
3
Erika Cintulová, NEKA
65 hlasov
4
Peter Vons, NEKA
59 hlasov
5
Martin Hudec, SNS
43 hlasov
6
Imrich Žigo, NEKA
41 hlasov
7
Tomáš Zanovit, NEKA
40 hlasov
8
Branislav Zacharides, NEKA
40 hlasov
9
František Výrostko, NEKA
40 hlasov
10
Marián Krivuš, NEKA
36 hlasov
11
Jozef Polko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
12
Stanislav Thomka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
13
Zuzana Valocká, NEKA
29 hlasov
14
Slavomír Šuch, SMER-SD
28 hlasov
15
Martin Čanády, SNS
28 hlasov
16
Tatiana Červeňová, SMER-SD
28 hlasov
17
Miroslav Mazúr, NEKA
27 hlasov
18
Zuzana Ficová, DOMA DOBRE
26 hlasov
19
Pavol Zemko, NEKA
21 hlasov
20
Eva Milučká, SNS
20 hlasov
21
Jarmila Rechtoríková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
22
Marek Belák, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
23
Peter Kašuba, NEKA
18 hlasov
24
Vladimír Polakovič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
25
Štefan Balošák, SMER-SD
17 hlasov
26
Milan Horňák, NEKA
16 hlasov
27
Dávid Marko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
28
Jozef Petráš, SMER-SD
16 hlasov
29
Dušan Kričko, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
30
Marián Fedor, SMER-SD
15 hlasov
31
Róbert Ivaška, SMER-SD
15 hlasov
32
Ivan Gondáš, SNS
15 hlasov
33
Jaroslav Brzák, NEKA
14 hlasov
34
Ivan Kendra, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
35
Tomáš Jedinák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
36
Patrik Antal, NEKA
12 hlasov
37
Mikuláš Knapp, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
38
Katarína Tomášová, SMER-SD
11 hlasov
39
Marek Straka, SMER-SD
11 hlasov
40
Renáta Brveníková, DOMA DOBRE
11 hlasov
41
Miroslav Litvaj, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
42
Marcel Maťovčík, NEKA
9 hlasov
43
Vladimír Homola, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
44
Stanislav Rohoň, NEKA
8 hlasov
45
Dalibor Steindl, SME RODINA - Boris Kollár
8 hlasov
46
Jozef Krištoffy, MOST - HÍD
7 hlasov
47
Katarína Boková, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
48
Svetana Angelová, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
49
Marek Veverica, DOMA DOBRE
5 hlasov
50
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
51
Miroslav Herák, KSS
5 hlasov
52
Peter Ďurica, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
53
Alexander Velitš, VZDOR
3 hlasov
54
Ján Burda, MOST - HÍD