Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
62,65%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
21,69%
Igor Ryban NEKA
10,84%
Juraj Pavlovič KSS
4,82%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Zdenko Kozák, NEKA
30 hlasov
2
František Výrostko, NEKA
28 hlasov
3
Tatiana Červeňová, SMER - SD
26 hlasov
4
Imrich Žigo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
26 hlasov
5
Peter Vons, NEKA
21 hlasov
6
Slavomír Šuch, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
20 hlasov
7
Stanislav Thomka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
16 hlasov
8
Tomáš Zanovit, SNS
15 hlasov
9
Marián Fedor, SMER - SD
13 hlasov
10
Štefan Balošák, SMER - SD
11 hlasov
11
Peter Kašuba, NEKA
11 hlasov
12
Dušan Haško, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
11 hlasov
13
Katarína Tomášová, SMER - SD
10 hlasov
14
Róbert Klimo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
10 hlasov
15
Tibor Adamko, NEKA
10 hlasov
16
Nadežda Šugrová, SMER - SD
9 hlasov
17
Róbert Ivaška, SMER - SD
9 hlasov
18
Vladimír Polakovič, NEKA
8 hlasov
19
Július Morgoš, OKS, NOVA
8 hlasov
20
Miroslav Mazúr, SMER - SD
7 hlasov
21
Peter Belica, NEKA
7 hlasov
22
Tomáš Jedinák, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
23
Miroslav Mlynár, SMER - SD
6 hlasov
24
Stanislav Rohoň, NEKA
6 hlasov
25
Ľubomír Vaňko, NEKA
6 hlasov
26
Viera Korchanová, ĽS-HZDS
5 hlasov
27
Ľubomír Kolár, KSS
5 hlasov
28
Róbert Gottlieb, NEKA
5 hlasov
29
Milan Benko, NEKA
5 hlasov
30
Zita Prívozníková, KSS
5 hlasov
31
Milan Nemček, EDS
5 hlasov
32
Ondrej Potančok, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
33
Danica Medvecká, KSS
4 hlasov
34
Miroslav Herák, KSS
4 hlasov
35
Mikuláš Knapp, OKS, NOVA
4 hlasov
36
Peter Šimkovič, NEKA
4 hlasov
37
Juraj Antal, NEKA
3 hlasov
38
Peter Maruniak, EDS
3 hlasov
39
Martin Tanevski, KSS
2 hlasov
40
Pavol Krišpinský, PD
2 hlasov
41
Oxana Tkáčová, NP
2 hlasov
42
Ján Kurhajec, ĽS-HZDS
2 hlasov
43
Matej Bórik, NEKA
2 hlasov
44
Daša Ferklová, ĽS-HZDS
2 hlasov
45
Marek Pavlovič, KSS
2 hlasov
46
Ján Mičko, KSS
2 hlasov
47
Jozef Kendra, KSS
2 hlasov
48
František Kurhajec, ĽS-HZDS
2 hlasov
49
Patrik Volentier, OKS, NOVA
2 hlasov
50
Mária Sedmáková, ĽS-HZDS
1 hlasov
51
Matúš Svinčák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
52
Marcel Vajzer, NP
53
Marta Svitačová, ĽS-HZDS
54
Mária Šubrtová, ĽS-HZDS

Volebná účasť

28,64
%
2017 1. kolo
11,53
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,64%
2013 1. kolo 11,53%