Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
55,03%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
24,13%
Igor Ryban NEKA
13,35%
Juraj Pavlovič KSS
4,57%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko
2,93%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tatiana Červeňová, SMER - SD
161 hlasov
2
František Výrostko, NEKA
153 hlasov
3
Marián Fedor, SMER - SD
148 hlasov
4
Július Morgoš, OKS, NOVA
138 hlasov
5
Štefan Balošák, SMER - SD
134 hlasov
6
Katarína Tomášová, SMER - SD
124 hlasov
7
Peter Vons, NEKA
120 hlasov
8
Imrich Žigo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
112 hlasov
9
Miroslav Mazúr, SMER - SD
111 hlasov
10
Róbert Ivaška, SMER - SD
94 hlasov
11
Tomáš Zanovit, SNS
93 hlasov
12
Peter Kašuba, NEKA
89 hlasov
13
Stanislav Thomka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
88 hlasov
14
Miroslav Mlynár, SMER - SD
87 hlasov
15
Dušan Haško, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
87 hlasov
16
Tomáš Jedinák, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
83 hlasov
17
Nadežda Šugrová, SMER - SD
79 hlasov
18
Slavomír Šuch, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
76 hlasov
19
Peter Belica, NEKA
67 hlasov
20
Tibor Adamko, NEKA
61 hlasov
21
Zdenko Kozák, NEKA
57 hlasov
22
Róbert Klimo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
47 hlasov
23
Patrik Volentier, OKS, NOVA
45 hlasov
24
Róbert Gottlieb, NEKA
42 hlasov
25
Zita Prívozníková, KSS
38 hlasov
26
Vladimír Polakovič, NEKA
36 hlasov
27
Ľubomír Kolár, KSS
35 hlasov
28
Matej Bórik, NEKA
35 hlasov
29
Milan Benko, NEKA
34 hlasov
30
Ondrej Potančok, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
32 hlasov
31
Miroslav Herák, KSS
32 hlasov
32
Danica Medvecká, KSS
29 hlasov
33
Stanislav Rohoň, NEKA
28 hlasov
34
Ľubomír Vaňko, NEKA
26 hlasov
35
Mikuláš Knapp, OKS, NOVA
26 hlasov
36
Ján Mičko, KSS
26 hlasov
37
Marek Pavlovič, KSS
23 hlasov
38
Peter Šimkovič, NEKA
22 hlasov
39
Matúš Svinčák, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
40
Jozef Kendra, KSS
20 hlasov
41
František Kurhajec, ĽS-HZDS
20 hlasov
42
Martin Tanevski, KSS
19 hlasov
43
Juraj Antal, NEKA
17 hlasov
44
Milan Nemček, EDS
15 hlasov
45
Ján Kurhajec, ĽS-HZDS
15 hlasov
46
Oxana Tkáčová, NP
15 hlasov
47
Marcel Vajzer, NP
15 hlasov
48
Peter Maruniak, EDS
14 hlasov
49
Mária Sedmáková, ĽS-HZDS
14 hlasov
50
Daša Ferklová, ĽS-HZDS
12 hlasov
51
Pavol Krišpinský, PD
11 hlasov
52
Marta Svitačová, ĽS-HZDS
8 hlasov
53
Viera Korchanová, ĽS-HZDS
7 hlasov
54
Mária Šubrtová, ĽS-HZDS
4 hlasov

Volebná účasť

29,55
%
2017 1. kolo
15,43
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,55%
2013 1. kolo 15,43%