Tupá okres Levice

Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
25,77%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
24,74%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
16,49%
Milan Belica NEKA
13,92%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4,64%
Renáta Kolenčíková NEKA
4,12%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
3,09%
Martin Kusenda NEKA
2,58%
Peter Pukan REPUBLIKA
2,58%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
1,55%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
0,52%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Gregor, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
76 hlasov
2
Péter Köpöncei, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
57 hlasov
3
Melinda Bögi Pathó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
49 hlasov
4
Pál Zachar, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
46 hlasov
5
Tibor Csenger, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
43 hlasov
6
Alexander Bačík, Hlas - sociálna demokracia,...
31 hlasov
7
Jaroslav Péter, SMER - SD, SNS
29 hlasov
8
Martina Holečková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
28 hlasov
9
Ervín Szalma, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
25 hlasov
10
Branislav Štefanický, NEKA
24 hlasov
11
Attila Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
24 hlasov
12
Zoltán Fekete, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
24 hlasov
13
Ľubomír Lőrincz, SMER - SD, SNS
20 hlasov
14
Martin Bátovský, SMER - SD, SNS
19 hlasov
15
Peter Burčo, Hlas - sociálna demokracia,...
16 hlasov
16
Peter Benček, NEKA
16 hlasov
17
Lenka Kluchová, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
16 hlasov
18
Tomáš Krištof, NEKA
15 hlasov
19
Peter Drábik, NEKA
15 hlasov
20
Eva Bielik Hajdamárová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
14 hlasov
21
Igor Éder, Hlas - sociálna demokracia,...
14 hlasov
22
Ján Krtík, NEKA
14 hlasov
23
Miloš Zaujec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
14 hlasov
24
Peter Žiak, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
13 hlasov
25
Štefan Baniar, SMER - SD, SNS
13 hlasov
26
Marek Földesi, NEKA
12 hlasov
27
Ján Janáč, NEKA
11 hlasov
28
Tomáš Ižold, NEKA
10 hlasov
29
Rastislav Kasan, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
30
Tibor Taldík, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
31
Mária Farkašová, NEKA
9 hlasov
32
Ján Proksa, NK/NEKA
9 hlasov
33
Štefan Mišák, Hlas - sociálna demokracia,...
9 hlasov
34
Viera Černá, Slovenská ľudová strana (SĽS)
9 hlasov
35
Matej Haško, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
9 hlasov
36
Mária Kuriačková, NEKA
8 hlasov
37
Martina Jarošová Gašparová, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
38
Daniela Trňanová, SMER - SD, SNS
8 hlasov
39
Ladislav Éhn, SMER - SD, SNS
8 hlasov
40
Edita Horňáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
8 hlasov
41
Petra Števková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
42
Zuzana Kotrus Rákociová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
7 hlasov
43
Karol Mladý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
7 hlasov
44
Henrieta Slavkovská, Progresívne Slovensko
7 hlasov
45
Pavol Novák, SMER - SD, SNS
7 hlasov
46
Igor Kúdela, Zmena zdola, DÚ
6 hlasov
47
Pavol Bizík, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
48
Rastislav Juhár, SMER - SD, SNS
6 hlasov
49
Estera Žigmundová, SRDCE - SNJ - sv
6 hlasov
50
Tibor Turian, Slovenská ľudová strana (SĽS)
5 hlasov
51
Vladimír Kuny, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
5 hlasov
52
Roman Salinka, NEKA
5 hlasov
53
Oliver Štaudner, Slovenská ľudová strana (SĽS)
5 hlasov
54
Ľudovít Viglaš, SMER - SD, SNS
5 hlasov
55
Tibor Moravský, NEKA
5 hlasov
56
Eva Naďová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5 hlasov
57
Erik Pastierovič, Progresívne Slovensko
5 hlasov
58
Alexandra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
5 hlasov
59
Antónia Foltánová, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
60
Roland Bogár, NEKA
5 hlasov
61
Zdenek Donoval, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4 hlasov
62
Július Nagy, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
63
Ľubomíra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
4 hlasov
64
Stanislav Banházi, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
65
Dana Ďurišová, NK/NEKA
4 hlasov
66
Jozef Franc, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
67
Peter Marko, NK/NEKA
4 hlasov
68
Jozef Kubovič, NEKA
4 hlasov
69
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
70
Drahomíra Vrecníková, SRDCE - SNJ - sv
3 hlasov
71
Danuše Francisciová, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasov
72
Renáta Meszároš, Progresívne Slovensko
3 hlasov
73
Karol Streda, Magyar Fórum - Maďarské fórum
2 hlasov
74
Daniela Nagyová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
75
Lenka Nagyová, REPUBLIKA
2 hlasov
76
Eduard Samlek, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov

Volebná účasť

43,93 %

Historický vývoj

29.10. 2022 43,93 %
04.11. 2017 1. kolo 21,16 %
23.11. 2013 2. kolo 10,78 %
09.11. 2013 1. kolo 16,31 %