vyberte rok
Trstínokres Trnava

Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
52,74%
Tibor Mikuš NEKA
43,46%
Jaroslav Cehlárik NEKA
1,27%
Márius Novák NP
1,27%
Konrád Rigó Most-Híd
1,27%
József Berényi SMK

Volebná účasť

20,72
%
2017 1. kolo
12,71
%
2013 2. kolo
12,43
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 20,72%
2013 2. kolo 12,71%
2013 1. kolo 12,43%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Daniel Kravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
74 hlasov
2
Jozef Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
73 hlasov
3
Branislav Kramár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
63 hlasov
4
Karol Zachar, SMER-SD
43 hlasov
5
Matej Lančarič, NEKA
41 hlasov
6
Martin Dvornák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
37 hlasov
7
Marián Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
36 hlasov
8
Vladimír Butko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
9
Vladimír Hečko, ĽS Naše Slovensko
33 hlasov
10
Jozef Remenár, ĽS Naše Slovensko
33 hlasov
11
Stanislav Barič, ĽS Naše Slovensko
32 hlasov
12
Katarína Rešetová, ĽS Naše Slovensko
32 hlasov
13
Miloš Žužo, ĽS Naše Slovensko
32 hlasov
14
Richard Gažo, ĽS Naše Slovensko
31 hlasov
15
Peter Kupka, ĽS Naše Slovensko
31 hlasov
16
Rastislav Mráz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
17
Marek Neštický, NEKA
30 hlasov
18
Alexander Marček, ĽS Naše Slovensko
29 hlasov
19
Jaroslav Cehlárik, NEKA
28 hlasov
20
Augustín Hambálek, SMER-SD
28 hlasov
21
Štefan Bošnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
22
Stanislav Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
23
Štefan Krištofík, SMER-SD
26 hlasov
24
Patrik Zvonár, DOMA DOBRE
26 hlasov
25
Marta Gubrická, SMER-SD
26 hlasov
26
Tibor Pekarčík, NEKA
25 hlasov
27
Peter Chmela, NEKA
24 hlasov
28
Peter Sloboda, NEKA
21 hlasov
29
Valburga Lobotková, SMER-SD
20 hlasov
30
Vladimír Púčik, SMER-SD
20 hlasov
31
Jozef Klokner, NEKA
20 hlasov
32
Iveta Bakičová, NEKA
16 hlasov
33
Ľubomír Antal, SMER-SD
16 hlasov
34
Bystrík Stanko, NEKA
16 hlasov
35
Marián Galbavý, NEKA
16 hlasov
36
Jozef Koricina, NEKA
15 hlasov
37
Jozef Pobiecký, NEKA
14 hlasov
38
Milan Remenár, SME RODINA - Boris Kollár
14 hlasov
39
Jakub Mišek, NEKA
14 hlasov
40
Július Zemko, SMER-SD
13 hlasov
41
Peter Sita, NEKA
13 hlasov
42
Juraj Janček, DOMA DOBRE
13 hlasov
43
Peter Haščík, NEKA
13 hlasov
44
Edita Brázdovičová, SME RODINA - Boris Kollár
13 hlasov
45
Šimon Štefunko, NEKA
12 hlasov
46
Zuzana Frišová, DOST
12 hlasov
47
Martin Uhlík, NEKA
12 hlasov
48
Martin Ostrovský, SNS
12 hlasov
49
Elena Kátlovská, NEKA
11 hlasov
50
Norbert Pavlovič, KSS
11 hlasov
51
Marcel Behro, NEKA
10 hlasov
52
Jaroslav Jánoš, NEKA
9 hlasov
53
Peter Šimončič, SME RODINA - Boris Kollár
9 hlasov
54
Miloš Rybanský, DOMA DOBRE
8 hlasov
55
Stanislav Černý, DOMA DOBRE
7 hlasov
56
Norbert Halász, NEKA
7 hlasov
57
Stanislav Michal, DOMA DOBRE
7 hlasov
58
Róbert Švec, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
59
Peter Bartovič, MOST - HÍD
6 hlasov
60
Ján Pekarík, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
61
Vladimír Kozmál, SNS
5 hlasov
62
Juraj Novota, NEKA
5 hlasov
63
Marián Semáč, NAJ
4 hlasov
64
Tibor Szládicsek, SDKÚ-DS
3 hlasov
65
Viera Gbelcová, SNS
3 hlasov
66
Anna Šimončičová, SNS
2 hlasov
67
Tomáš Pleško, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
68
Pavol Gabriška, DOST
2 hlasov
69
Rudolf Šulek, NAJ
1 hlasov