vyberte rok
Trstené pri Hornádeokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
40,45%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
38,95%
Štefan Surmánek ĽSNS
8,61%
Róbert Bačinský NEKA
2,62%
Jarmila Tkáčová SNS
1,87%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
1,50%
Oliver Petrík JĽSS
1,50%
Jozef Bobík NEKA
1,12%
Lukáš Sisák KSS
1,12%
Vladislav Stanko NEKA
0,75%
Jozef Červenák RIS
0,37%
Jaroslav Džunko NEKA
0,37%
Ján Struk SMS
0,37%
Adam Šepetka NAJ
0,37%
Rudolf Botka NP

Volebná účasť

23,11
%
2017 1. kolo
7,42
%
2013 2. kolo
18,36
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,11%
2013 2. kolo 7,42%
2013 1. kolo 18,36%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Kokarda, NEKA
167 hlasov
2
Michal Rečka, SMER-SD
139 hlasov
3
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
119 hlasov
4
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
110 hlasov
5
Monika Gergelová, SNS
96 hlasov
6
František Petro, SMER-SD
76 hlasov
7
Miloš Barcal, NEKA
71 hlasov
8
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
49 hlasov
9
Peter Derevjaník, SMER-SD
39 hlasov
10
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
33 hlasov
11
Vlastimil Lakatoš, NEKA
30 hlasov
12
Tomáš Suchý, ŠANCA
27 hlasov
13
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
14
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
15
Mária Dulovičová, NEKA
23 hlasov
16
Ivan Hriczko, ŠKV
22 hlasov
17
Ondrej Bernát, SMER-SD
21 hlasov
18
Jozef Hric, KSS
21 hlasov
19
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
20
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
21
Roland Szabó, SMER-SD
16 hlasov
22
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
23
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
24
Peter Seman, KSS
14 hlasov
25
Mária Lacková, NEKA
14 hlasov
26
Július Pelegrin, NEKA
14 hlasov
27
Erika Zámboriová, ŠKV
14 hlasov
28
Radoslav Hodor, NEKA
14 hlasov
29
Jarmila Vaňová, ŠKV
13 hlasov
30
Anton Medvec, NEKA
13 hlasov
31
Pavol Lehotský, NEKA
12 hlasov
32
Július Beluscsák, NEKA
11 hlasov
33
Martina Dutková, NEKA
11 hlasov
34
Ján Serbin, NEKA
9 hlasov
35
Slavomír Horváth, SNS
8 hlasov
36
Vojtech Farkaš, NEKA
7 hlasov
37
Jozef Krešák, ŠANCA
7 hlasov
38
Anetta Strýčková, NEKA
7 hlasov
39
Rudolf Varga, VZDOR
6 hlasov
40
Slavomír Borovský, DS
6 hlasov
41
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
6 hlasov
42
Július Begala, NEKA
5 hlasov
43
Gabriel Böhm, NEKA
5 hlasov
44
Tibor Bráz, NEKA
5 hlasov
45
Ladislav Vojtko, KSS
5 hlasov
46
Elena Fialková, MOST - HÍD
4 hlasov
47
Ervín Kompuš, NAJ
4 hlasov
48
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
3 hlasov
49
Gábor Szalay, SMK-MKP
3 hlasov
50
István Zachariaš, SMK-MKP
3 hlasov
51
Július Grulyo, NEKA
2 hlasov
52
Anton Király, SMK-MKP
2 hlasov
53
Peter Kocai, NAJ
2 hlasov
54
Attila Oravecz, MOST - HÍD
2 hlasov
55
Ján Horváth, NEKA
2 hlasov
56
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
2 hlasov
57
Csaba Simkó, SMK-MKP
2 hlasov
58
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
59
Tamás Iván, SMK-MKP
2 hlasov
60
Alexander Horváth, MOST - HÍD
1 hlasov
61
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
62
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
1 hlasov
63
Alexander Képes, SMK-MKP
1 hlasov
64
Augustín Köteles, NAJ
1 hlasov
65
László Köteles, SMK-MKP
1 hlasov
66
Norbert Krušinský, MOST - HÍD